A XXXIV. OTDK Pázmányos eredményei 2019. május 3.

Kiválóan szerepeltek hallgatóink az idei Országos Tudományos Diákköri Konferencián.

A Humán Szekció Roska Tamás Díját egykori Pro Scientiás hallgatónk, Huszthy Bálint doktorjelölt nyerte el.


A Humán Szekció eredményei, 2019. április 24–27.

I. helyezett:

  • Buday Bálint (Összehasonlító irodalomtudomány, tanára: Osztroluczky Sarolta egy. adj.) + Különdíj


II. helyezettek:

  • Sánta Lúcia (Fordítástudomány, Somló Ágnes egy. adj.)
  • Schranz Áron (18–19. századi magyar irodalom, Vajdai-Horváth Zsuzsa egy. adj., Kardeván Lapis Gergely tud. mts.)
  • Kéry Anna (Modern nyelvek irodalma, olasz irodalom, Radványszky Anikó egy. doc. és Lukácsi Margit egy. adj.)                           
  • Fábián Eszter (Művészettörténet, Szakács Béla Zsolt egy. doc.)
  • Kintli Dóra (Kora újkori történelem, J. Újváry Zsuzsanna egy. doc.)
  • Kiss Péter (Reformkori magyar történelem, Kovács Bálint egy. doc.)


III. helyezettek:

  • Matányi Marcell (Reformkori magyar történelem, Medgyesy S. Norbert egy. doc.)                
  • Baráth Tibor (Összehasonlító irodalomtudomány, Radvánszky Anikó egy. doc.)                    


Különdíjasok:

  • Buday Bálint (Összehasonlító irodalomtudomány, Osztroluczky Sarolta egy. adj.)
  • Kriston Dorottya (Középkori magyar történelem, Mátyus Norbert egy. adj. és C. Tóth Norbert tud. főmts.)
  • Zelei Tamás (Dualizmus kori magyar történelem, Kovács Bálint egy. doc.)
  • Semsei Ferenc (1945 utáni magyar történelem, Müller Rolf mb. ea.)
  • Matuz Bence (Modern nyelvek irodalma, belga irodalom), Tóth Ágnes egy. adj.
  • Holló Szabó Zsófia (Művészettörténet), Kopócsy Anna egy. adj.
  • Halász Dávid (Nyelvtörténet), É. Kiss Katalin egy. tan.)

 

A Pedagógia-Pszichológia Szekció eredményei, 2019. április 24–27.

I.helyezettek:

  • Mátyás Eszter (Klinikai- és egészségpszichológia, Hargitai Rita egy. doc.) + Különdíj
  • Tóth Noémi (Szexuálpszichológia, Hargitai Rita egy. doc.) + Különdíj


II. helyezettek:

  • Farkas Flóra (Fejlődéslélektan, Csabai Krisztina egy. ts.)
  • Decsi Diána (Klinikai- és egészségpszichológia, Hargitai Rita egy. doc.) + Különdíj
  • Szőnyi Fanni Zsófia (Klinikai pszichológia és addiktológia, Berán Eszter egy.doc.)
  • Vass Eszter (Személyiségpszichológia, Hargitai Rita egy. doc.)


III. helyezett:

  • Csike Tekla (Pedagógiai pszichológia, Csabai Krisztina egy. ts.)
  • Különdíjasok:
  • Mátyás Eszter (Klinikai- és egészségpszichológia, Hargitai Rita egy. doc.)
  • Decsi Diána (Klinikai- és egészségpszichológia, Hargitai Rita egy. doc.)
  • Tóth Noémi (Szexuálpszichológia, Hargitai Rita egy. doc.)
  • Gregor-Tóth Péter (Klinikai- és egészségpszichológia, Matuszka Balázs egy. adj.)


A Tanulás- és Tanításmódszertani Szekció eredményei, 2019. április 15–17.

I. helyezett:

  • Kuzma Gréta (Humán és társadalomtudományok pedagógiája, Szőke-Milinte Enikő egy. doc. és Thimár Attila egy. doc.)


III.helyezett:

  • Fodor Richárd (Tananyagfejlesztés elmélete és gyak., Kaposi József egy. doc.)


Különdíjasok:

  • Káldi Csilla Lilla (Az inklúzió gyakorlata, Szőke-Milinte Enikő egy. doc.)
  • Alföldi Klaudia (Idegennyelvek pedagógiája 1., Szőke-Milinte Enikő egy. doc.)


A Társadalomtudományi Szekció eredményei, 2019. április 24–27.

I. helyezett:

  • Vandróczki Viktor (Szociológia II.,Pillók Péter egy. adj.) + Különdíj


II. helyezettek:

  • Juhász Adrienn (Egészségszociológia, Kisdi Barbara egy. adj.) + Különdíj
  • Stachó Krisztina (Politikatudomány II.,Zsinka László egy. doc., és Günsberger Dóra egy. smt.) + Különdíj
  • Menich Dóra (Szociológia III., Rosta Andrea egy. doc.) + Különdíj


III. helyezett:

  • Józsa Kitti (Nemzetközi Tanulmányok IV.,Zsinka László egy. doc.) + 2 db Különdíj


Különdíjasok:

  • Stachó Krisztina (Politikatudomány II., Zsinka László egy. doc., és
  • Günsberger Dóra egy. smt. – 2 db különdíj: SAS Institute különdíja és a HVG Kiadó különdíja
  • Horvátová Emese (Kommunikáció, Andok Mónika egy. doc.)
  • Juhász Adrienn (Egészségszociológia, Kisdi Barbara egy. adj.)
  • Józsa Kitti (Nemzetközi Tanulmányok IV.,Zsinka László egy. doc.), 2 db. különdíj
  • Menich Dóra (Szociológia III., Rosta Andrea egy. doc.)
  • Vandróczki Viktor (Szociológia II., Pillók Péter egy. adj.)

 

A BTK által elért eredmények összesítve

I. helyezés – 5 db

II. helyezés – 13 db

III. helyezés –  5 db

A helyezések száma: 23 db

Különdíjak: 22 db


A díjnyerteseknek, a különdíjasoknak és felkészítő tanáraiknak szívből gratulálunk!

Fényképek →

 

x