Diplomaátadó ünnepséget tartottunk 2019. július 23.

2019. július 19-én és 20-án került sor Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet és Társadalomtudományi Karának diplomaátadó ünnepségére Piliscsabán.

Idén 473 fő vette át a diplomáját, melyből kitüntetéses 130 fő volt, amihez külön gratulálunk!

Az ünnepség Ft. Szerencsés Zsolt lelkész köszöntőjével kezdődött, mely után a végzettek közösen elmondták az egyetemi imát.

Dr. Szilágyi Csaba prodékán úr nyitóbeszédében üdvözölte az egybegyűlteket, gratulált a végzősöknek sikeres pályafutást kívánva. Reményét fejezte ki, hogy a tudásvágyuk nem apad el és szívesen térnek vissza majd az Alma Mater által szervezett további képzésekre is.

A Hallgatói Önkormányzat nevében Váradi Lívia HÖK elnök köszönt el diáktársaitól.

Az okleveleket Dr. Nemesi Attila László dékánhelyettes úr adta át, melyet követően a dékánhelyettesek, intézetvezetők is gratuláltak a frissdiplomásoknak.

Az ünnepség a Bölcsész Fogadalom elmondásával zárult először magyarul majd latinul.

Az ünnepség közös fotózással fejeződött be.

Az eseményen készült fotók az alábbi galérikban tekinthetők meg.

Gratulálunk a friss diplomásoknak!