International Business Ethics. Focus on China: In the footsteps of Fr. Ladanyi S.J. 2018. augusztus 27.

A PPKE BTK Modern Kelet-Ázsia Kutatócsoport és a Párbeszéd Háza szeretettel vár minden érdeklődőt a 2018–2019-es tanév első PEACH eseményére, amelynek előadója az ázsiai, s azon belül a kínai üzleti etika egyik legismertebb nemzetközi szakértője.

Időpont: 2018. szeptember 5. (szerda) 18:00

Helyszín: Párbeszéd Háza (1085 Budapest, Horánszky utca 20.) I. em. 101-es terem

Előadó: Dr. Stephan Rothlin SJ

Nyelv: angol

Felhívjuk a figyelmüket, hogy az előadás NEM a Mikszáth téri épületben lesz, hanem a közeli Párbeszéd Házában!

Stephan Rothlin svájci származású, jelenleg Hongkongban élő jezsuita, egyetemi oktató, a neves Macau Ricci Institute igazgatója, a pekingi Rothlin International CSR Management Consulting Co., Ltd. alapítója és vezérigazgatója. Fő kutatási területe az etika gyakorlati alkalmazása az üzleti és kereskedelmi életben nemzetközi viszonylatban, különösen Kínában. 1998 óta él kínai területen. Előadásában a kínai üzleti élet és kultúra egyes kérdéseit járja körül etikai megközelítésből („junzi" vezetés, fogyasztói jogok, a marketing etikája, fogyasztói és vállalati felelősség, szellemi tulajdonjogok, korrupció stb.).

FB esemény →

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!