Nyílt napot tartottunk Budapesten 2014. december 4.

Több száz középiskolai tanuló látogatott el 2014. december 3-án, szerdán a budapesti Sophianumban megrendezett Nyílt Napunkra.

A kari tájékoztatón Botos Máté dékán úr köszöntötte a középiskolásokat. Pintér Károly oktatási dékánhelyettes úr tartott ismertetőt az egyetemi életről és a szakokról, ezen kívül a látogatók tájékoztatást kaptak a felvételi információkról, a külföldi ösztöndíj lehetőségekről és a hallgatói elhelyezkedési esélyekről.

A nap folyamán számos szakos tájékoztatóra és szabadon látogatható órára ülhettek be az ide érkezők, akik mindemellett a szakos standoknál tehették fel kérdéseiket és kérhettek személyre szabott tanácsot.

További nyílt napjaink:

• 2015. január 27. (kedd) Esztergom
  • 2015. január 28. (szerda) Budapest
  • 2015. január 29. (csütörtök) Piliscsaba

Az érdeklődőket a januári Educatio Kiállításon megtalálható standunknál is sok szeretettel várjuk.