Nyílt napot tartottunk három helyszínen 2019. január 25.

Karunk januári nyílt napjain, a három képzési helyszínen több mint ötszázan vettek részt.

A leendő egyetemistákat Budapesten és Esztergomban Dr. Nemesi Attila László, tanulmányi dékánhelyettes, Piliscsabán pedig Dr. Hargittay Emil, a Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet vezetője köszöntötte. Bemutatták, milyen pázmányos hallgatónak lenni, milyen lehetőségeket nyújt az egyetem, valamint az egyetemi évek utáni elhelyezkedési lehetőségekről is beszéltek. Az érdeklődők emellett hallhattak előadást külföldi ösztöndíj lehetőségekről, és megismerkedhettek a Hallgatói Önkormányzattal.

Az érdeklődők a három nap folyamán szakos tájékoztatókon vehettek részt, ahol bővebb információkat szerezhettek tanszék és intézetvezetőktől, valamint szakos tanároktól egyaránt.

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara szeretettel várja azon leendő hallgatókat, akik végül a Pázmány mellett döntöttek.