OTDK eredmények 2013. április 16.

A XXXI. OTDK-n elért eredmények a PPKE részéről.

Humán Szekció (Debreceni Egyetem, Bölcsészettudományi Kar): 12 I., II., III. helyezés, 2 különdíj

I. helyezettek:

  1. Asztalos Emese (XIX. századi irodalom), konzulens tanára: Tarjányi Eszter, Kiczenkó Judit
  2. Béri Balázs (angol irodalomtörténet), tanára: Somló Ágnes


II. Helyezettek:

  1. Dóbék Ágnes (Régi magyar irodalom), tanára: Sz. Nagy László
  2. Teperics József (XX. Századi magyar irodalom), tanára: Osztroluczky Sarolta
  3. Mezei Emese (művészettörténet, XVI. sz.), tanára: Szakács Béla Zsolt
  4. Ligeti-Nagy Noémi (pszicholingvisztika), tanára: É. Kiss Katalin
  5. Góg Zsuzsanna (nyelvészet), tanára: É. Kiss Katalin
  6. Páli Attila (XX. századi líra), tanára: Osztroluczky Sarolta
  7. Tanos Márton (vizuális kultúra), tanára: Finta Gábor


III. helyezettek:

  1. Benyeda Ivett (nyelvtörténet), tanára: Cser András
  2. Pál Adrienn (XVI-XVII. sz. magyar történelem), tanára: J. Újváry Zsuzsanna
  3. Tuhári Attila (ókortudomány és klassz. filol.), tanára: Takács László, Adorjáni Zsolt


Különdíjazottak:

  1. Huszthy Bálint (olasz nyelvészet), tanára: Domokos György
  2. Szuromi Kristóf (XVI-XVII. sz. egyetemes történelem), tanára: Őze Sándor

 

Pedagógia-Pszichológia Szekció (Eszterházy Károly Főiskola, Tanárképzési és Tudástechnológiai Kar, Eger): 4 II. helyezés, 2 különdíj

II. helyezettek:

  1. Nyúl Boglárka, tanára: Csabai Krisztina
  2. Őze Ágnes és Márkus Lilla, tanáruk: Hámori Eszter
  3. Horváth Júlia, tanára: Hámori Eszter
  4. Leveli Aliz, tanára: Szőke-Milinte Enikő


Különdíjazottak:

  1. Hal Melinda, tanára: Purebl György
  2. Tamás Réka, tanáar: Keresztes Attila

 

Társadalomtudományi Szekció (Kaposvári Egyetem, Pedagógiai Kar, Kaposvár): 1 I. helyezés, 1 III. helyezés, 2 különdíj

I. helyezett:

  1. Szloboda Eszter (Szociológia, III. tagozat), tanára: Papszt Miklós


III. helyezett:

  1. Szabó Dániel (online kommunikáció tagozat), tanára: Kovács Ákos


Különdíjazottak:

  1. Tóth Loretta (kommunikációelmélet), tanára: Nemesi Attila László
  2. Batka Máté (filmtudományi tagozat), tanára: Kovács Ákos

 

Gratulálunk a sikerekhez hallgatóinknak és felkészítő tanáraiknak!

x