Újra taroltak a Pázmány Rádiósok 2014. május 18.

Idén is megrendezték a DUE Médiahálózat diákújságíró egyesület tehetségkutató pályázatát. A szervezet 21. Országos Ifjúsági Sajtófesztiválján 8 kategóriában 64 díj talált gazdára május 16-án a Millenáris Parkban.

Az év diákrádiósa a felsőoktatás kategóriában Habos Dorottya egykori Pázmány Rádiós, jelenleg mozgóképkultúra- és médiasimeret tanár - magyartanár MA II. évfolyamos hallgató lett, harmadik helyezést ért el Tóth Katalin BA-s, rádiós és televíziós újságírás szakirányos hallgatónk, valamint dicséretben részesült Illés Péter elsőéves hallgatónk pályamunkája, továbbá Tóth Anna és Erdei Viktória műsora, mindketten BA-s hallgatók szintén a rádiós és televíziós újságírás szakirányon. A zsűri második helyet nem osztott ki. A nyeremények összértéke közel 2 millió forint volt.

Gratulálunk és köszönjük!