XXXIV. OTDK Tanulás- és Tanításmódszertani – Tudástechnológiai Szekció 2019. április 1.

A XXXIV. OTDK Tanulás- és Tanításmódszertani – Tudástechnológiai Szekciójában 2019. április 15. és 17. között mérik össze tudásukat a pályázók az egyetem esztergomi épületében.

A nagy múltra visszatekintő Vitéz János Tanárképző Központban több száz pályázó, konzulens, bíráló és érdeklődő vesz majd részt a rendezvényen.

A szekció sajátossága, hogy tudományágak széles körét érinti, s ez lehetővé teszi a pedagógia módszertanának gazdagítását, fejlesztését.

153 pályamunka érkezett be, amelyeket 162 hallgató készített.

Gloviczki Zoltán, az OTDT Tanulás- és Tanításmódszertani – Tudástechnológiai Szakmai Bizottság elnöke, az Oktatási Hivatal elnöke szerint: „Remek munkák érkeztek. Általában elmondható, hogy az elmúlt időszakokhoz képest óriási a színvonal emelkedése."

Erre a szekcióra a legtöbb pályamunkát az ELTE nevezte, majd a Kaposvári Egyetem, a Szegedi Tudományegyetem, a Debreceni Egyetem és a Gál Ferenc Főiskola következik a sorban. A PPKE BTK 5 hallgatója vesz részt a megmérettetésen.

Az esemény honlapja →