V. Magyar Interdiszciplináris Humorkonferencia 2017. március 20.

A konferencia időpontja: 2017. szeptember 14–15. A konferencia helyszíne: a Pázmány Péter Katolikus Egyetem piliscsabai campusa (2087 Piliscsaba-Klotildliget, Egyetem u. 1.)

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara, a Selye János Egyetem Tanárképző Kara, a Nemzetközi Folklórlingvisztikai Kutatócsoport és a Tinta Könyvkiadó megrendezi az V. Magyar Interdiszciplináris Humorkonferenciát.

A konferencia időpontja2017. szeptember 14–15.

A konferencia helyszínea Pázmány Péter Katolikus Egyetem piliscsabai campusa (2087 Piliscsaba-Klotildliget, Egyetem u. 1.)

A konferencián az előadások tervezett időtartama 20 perc. Amennyiben konferenciánkon előadást kíván tartani vagy részt kíván venni, kérjük, hogy legkésőbb 2017. április 30-ig töltse ki a mellékelt jelentkezési lapot, és küldje el a humorkonferencia2017@btk.ppke.hu címre.

A konferenciáról részletesen itt olvashat.

A szervezőbizottság elnöke: Nemesi Attila László (nemesi.attila@btk.ppke.hu)
A programbizottság elnöke: T. Litovkina Anna (litovkin@terrasoft.hu)
A programbizottság titkára Pethő Mária (pethomaria79@gmail.com)
A szervezőbizottság titkára: Tóth Loretta (loretta.toth@gmail.com)