CEEPUS pályázati felhívás a 2019/2020-as tanév tavaszi félévére 2019. október 16.

A CEEPUS (Central European Exchange Program for University Studies) program keretében idén egy hálózaton belül hirdetünk meg ösztöndíjas helyeket partneregyetemeinkre, a 2019/2020-as tanév tavaszi félévére.

Kik pályázhatnak?

A PPKE BTK főállású oktatói, valamint minden (a pályázati felhívás kritériumainak megfelelő) hallgatói jogviszonnyal rendelkező alap-, mesterszakos és PhD hallgató, akinek van legalább két lezárt féléve, aktív státuszú, legalább középfokú nyelvtudással rendelkezik angol nyelvből, a fogadó ország nyelvéből vagy a hálózati partnerek által előírt nyelvekből. Emellett a pályázóknak valamely CEEPUS ország állampolgárának kell lenniük.

Jelentkezési határidő: 2019. október 25., péntek, 10 óra

A részletes pályázati felhívás itt érhető el.

Oktatói pályázati űrlap

Hallgatói pályázati űrlap