Pályázati felhívás államközi ösztöndíjakra a 2018/19-es tanévre 2017. december 1.

Az Államközi ösztöndíjak klasszikus kétoldalú államközi oktatási megállapodásokban biztosított ösztöndíj pályázatok egyetemi részképzésre, teljes képzésre, tanulmányútra, illetve nyári egyetemekre.

Az ösztöndíjakra vonatkozó felhívás, valamint a szükséges benyújtandó dokumentumok listája megtalálható a Tempus Közalapítvány honlapján.

A kiutazói támogatások jelentős mértékben emelkedtek, többnyire az Erasmus+ szintnek felelnek meg. A juttatás mértéke országonkénti bontásban itt érhető el.

A pályázatokat kizárólag elektronikus úton, a Tempus Közalaptvány online pályázati felületén lehet benyújtani (részletek a felhívásban).

Pályázat beadási határidők:

- tanulmányút és nyári egyetem: 2018. január 16.
- részképzés és teljes képzés: 2018. február 13.