Nemzetközi referens 2017. április 4.

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar pályázatot hirdet nemzetközi referens munkakör betöltésére.

A beosztáshoz tartozó lényeges feladatok:

  • Nemzetközi pályázatok kari koordinációja és adminisztrációja.
  • Nyári egyetem szervezése, lebonyolítása és teljes körű adminisztrációja.
  • Részvétel mentor hálózat működtetésében és adminisztrációjában.
  • „Devizás képzések” és az azokra jelentkezők adminisztrációja.
  • Angol nyelvű aloldal karbantartása és frissítése.
  • Releváns pályázati kiírások és nemzetközi ösztöndíjak felkutatása, nyomon követése.
  • A szervezeti egység adminisztratív támogatása.

Foglalkoztatás jellege
: teljes munkaidős munkaviszony

Munkavégzés helye: 1088 Budapest, Mikszáth tér 1.

Bérezés: megegyezés szerint

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2017. április 18. napjától tölthető be.

Pályázati feltételek:

  • felsőfokú végzettség
  • felsőfokú angol nyelvismeret
  • megbízható, felhasználói szintű számítógép-ismeret

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • további nyelvismeret
  • proaktivitás, precizitás, kiemelkedő kommunikációs készségek és nagy munkabírás

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • a pályázó személyi adatait is tartalmazó, részletes szakmai önéletrajz
  • az önéletrajzban szereplő információk igazolására szolgáló dokumentumok (bizonyítványok, oklevelek stb.) másolatai
  • bérigény megjelölés

A pályázat benyújtásának határideje:
folyamatos

A pályázat benyújtásának módja:

E-mailben, a következő címekre: dekani.hivatal@btk.ppke.huinternational.office@btk.ppke.hu

A tárgyban kérjük feltüntetni, hogy „nemzetközi referens munkatárs”!

A pályázat elbírálásának módja:

A pályázati feltételeknek megfelelő pályázók közül az előértékelés alapján kiválasztottak személyes meghallgatására kerül sor.

A pályázat benyújtásának tényét és annak tartalmát az adatvédelmi előírásoknak megfelelően kezeljük. Benyújtott pályázati dokumentumokat nem szolgáltatunk vissza!

x