Volt hallgatóink véleménye a szakról

Gondolataim egyetemi éveimről, impresszióim 5 év almanachjából:
A szép pilisi, számomra mégis alpesi természeti, és az ezzel harmonizáló épített környezetben a négy évszak változásai lenyűgöző képekkel kísérték művészettörténésszé válásomat, melyekből néhányat említenék:
Sandro Botticelli: Primavera (tavasz), Vincent van Gogh: Virágzó Gesztenyefa-ágak (tavasz),
Claude Monet: Íriszek (nyár), Pieter Pauwel Rubens és Jan Brueghel: Madonna Gyermekével virágfüzérben (nyár),
René Magritte: Az utolsó szép napok (ősz), id. Markó Károly: Tájkép Tivoli mellett szüretelőkkel (ősz),
Leonardo da Vinci: Sziklás Madonna (tél),  Claude Monet: A Rouen-i katedrális reggeli napfényben (tél).

Előadások a Stephaneumban, születésnapi konferencia, referátumok, kiállítás-látogatások.
Cappuccino, fohászok és megadások vizsga előtt... megérdemelt Giotto-csoki, Bibliothéka vizsga után.

Szépek voltak az egyetemi évek. Köszönöm!
Mindig őszinte szeretettel emlékezem Kedves Tanáraimra és Egyetememre.

Huber Lilla Mária,
Művészettörténet MA