Az ICES professzora, Hugues Eudeline Budapesten tart előadásokat 2019. március 4.

Az Erasmus tanári mobilitási program keretében francia partnerintézményünk, az ICES professzora, Hugues Eudeline egyetemünk vendégeként Budapesten tartózkodik.

Az Erasmus tanári mobilitási program keretében francia partnerintézményünk, az ICES professzora, Hugues Eudeline március 11 és március 14 között a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karának vendégeként Budapesten tartózkodik.

Hugues Eudeline két előadást tart hallgatóinknak a Nemzetközi és Politikatudományi Intézetben az alábbi témákban és időpontokban:

1.) március 11-én 8.30-10.00.: "Sea Power of China and the Belt and Road Initiative" (Sophianum 009.)
2.) március 12-én 8.30-10.: "Sea Power Fundamentals and Violence at Sea" (Sophianum 202.)

Akik részt szeretnének venni az előadáson, a tantermek korlátozott kapacitása miatt Fejes Júlia oktatásszervezőnél jelezzék részvételi szándékukat a Nemzetközi és Politikatudományi Intézet titkárságán (Sophianum 304.).