Részletes információk a PSZE 2019 őszikurzusaira jelentkezők számára

1. A jelentkezés menete és a részvételi díj befizetése a PSZE kurzusokra

• Jelentkezni elektronikusan a jelentkezési lap (augusztus 21-től lesz elérhető) kitöltésével a honlap regisztrációs felületén, vagy személyesen a Sophianum (Bp. VIII., Mikszáth Kálmán tér 1.) I. emelet 104/b. szobában lehet, hétfőtől péntekig 9.00-15.00 között.
  • Egy kurzus részvételi díja 6000 Ft (amely magában foglalja a 27 % ÁFA-t)
  • A beiratkozáshoz szükséges személyi adatok: név, születési év, lakcím, adószám (vagy adóazonosító jel), e-mail, telefon elérhetőség.
  • A kitöltött jelentkezési lap elektronikus beküldése vagy személyes leadása után az egyetem Számviteli és Pénzügyi Osztálya számlát állít ki, amit elektronikusan és postai úton küld meg a jelentkezőnek.
  • A jelentkező a részvételi díjat kizárólag a számla alapján átutalással (a számlán szereplő bankszámlaszámra és a számlán szereplő sorszámra való hivatkozással, amely hiányában az utalás visszafordításra kerül) vagy készpénz befizetéssel az egyetem központi pénztárában fizetheti be (1088. Budapest, Szentkirályi u. 28., nyitva tartás: H-CS 9.00-12.00, 12.30-15.30, P: 9.00-13.00). Felhívjuk figyelmüket, hogy készpénzes befizetésre csak a számla birtokában van lehetőség!
  • A jelentkezés a részvételi díj befizetésével válik beiratkozássá. Az átutalásról kapott igazolást és a személyes befizetésről kapott nyugtát magával kell hoznia az első előadásra, ahol a szervezőtől egy állandó belépőt (indexet) kap.
  • A jelentkezési időszak: 2019. augusztus 21-től szeptember 10-ig tart.
    A részvételi díj befizetésének végső határideje: 2019. szeptember 19.

2. Kedvezmények a részvételi díjból

• Több kurzusra jelentkezés – Ha Ön a szemeszter több kurzusára iratkozik be, a második vagy harmadik kurzus díja 5.000 Ft (amely magában foglalja a 27 % ÁFA-t).
  • PSZE klubkártya – Ha Ön az előző szemeszterekben legalább két kurzus beiratkozott hallgatója volt és a 2019 őszi szemeszter valamelyik kurzusára is beiratkozik, PSZE klubkártyát kaphat.
    A PSZE klubkártyával rendelkezők kedvezményes beiratkozási díja kurzusonként 5.000 Ft (amely magában foglalja a 27 % ÁFA-t).

3. A beiratkozott hallgatók jogosultságot kapnak

• a névre szóló PSZE index átvételére;
  • a választott kurzus előadásainak meghallgatása;
  • az előadások végén a témával összefüggő kérdések feltételére, illetve a beszélgetésben való részvételre;
  • a kurzus végén önellenőrző tudásteszt kitöltésére;
  • a kurzus befejezésekor elégedettségi kérdőív kitöltésére és javaslatainak leírására;
  • a kurzus elvégzéséről szóló tanúsítvány átvételére (ha legalább 8 előadáson vettek részt);
  • a kurzus végén, az előadások vázlatos összefoglalóját tartalmazó füzethez ingyenesen hozzájuthatnak.

4. A PSZE kurzusok indítása, lemondása

• A meghirdetett kurzusok akkor indulhatnak el, ha a beiratkozottak száma eléri a PSZE kuratóriuma által meghatározott minimum létszámot.
  • A nem induló kurzusra befizetett részvételi díjat teljes összegben visszatérítjük, vagy más kurzusra való átjelentkezésnél jóváírjuk.
  • A befizetési határidő után (2019. szeptember 19.) a befizetett részvételi díj visszatérítésére már nincs lehetőség.

5. További információk

• A PSZE kurzusok helyszíne: PPKE BTK Sophianum (1088 Bp. Mikszáth Kálmán tér 1.)
  • Az őszi szemeszter PSZE kurzusainak előadásai szeptembertől decemberig tartanak. A pontos időbeosztás az egyes kurzusok részletes tematikájában található.
  • A PSZE jelentkezésekkel, tájékoztatással foglalkozó munkatársak elérhetőségei: