Részletes információk a PSZE 2017 tavaszi kurzusaira jelentkezők számára

A kurzusokon kétféle módon lehet részt venni: beiratkozással a teljes kurzusra, melynek ára kurzusonként 5.000 Ft, vagy egy-egy előadáson napijeggyel, melynek ára alkalmanként 800 Ft. (Aki csak egy-egy előadás iránt érdeklődik, annak nem kell jelentkezni, beiratkozni, közvetlenül az előadás előtt a helyszínen lehet jegyet váltani.)

A jelentkezés lezárult!

1. Hogyan történik a jelentkezés a teljes kurzusokra?

a) Jelentkezés elektronikusan a jelentkezési lap kitöltésével a honlap regisztrációs felületén.

b) Jelentkezés személyesen:
a Sophianum (Bp. VIII., Mikszáth Kálmán tér 1.) I. emelet 104/b. szobában a jelentkezési lap kitöltésével,

c) A jelentkezés akkor válik beiratkozássá, ha befizette a részvételi díjat.

d) Jelentkezési és beiratkozási időszak: 2017. január 9-től február 3-ig folyamatos.

2. A részvételi díj befizetése

• a) készpénzzel a jelentkezés helyszínén, nyugta ellenében (ha magánszemély a befizető), vagy számla ellenében (ha cég a befizető),
  • b) átutalással az egyetem számlájára: 1170702420433873 (az egyéni átutaló a közlemény rovatban tüntesse fel a következő adatokat: PSZE 4R013, saját neve, lakcíme),
  • c) OTP bankfiókban történő befizetéssel az egyetem számlájára: 1170702420433873 (az egyéni átutaló a közlemény rovatban tüntesse fel a következő adatokat: PSZE 4R013, saját neve, lakcíme),
  • d) a napijegy megvásárlása közvetlenül az adott előadás kezdete előtti félórában történhet az előadás helyszínén.

3. Kedvezmények

• a) Aki egyidejűleg több kurzusra iratkozik be, annak a második vagy harmadik kurzus díja 4.000 Ft/kurzus.
  • b) PSZE klubkártya – aki legalább két korábbi kurzusra beiratkozott és a 2016 őszi szemeszter valamelyik kurzusára is beiratkozik, PSZE klubkártyát kaphat.
    A PSZE klubkártyával rendelkezők kedvezményes beiratkozási díja 4.000 Ft/kurzus.

4. A kurzusok terembeosztása

A kurzusok terembeosztását a beiratkozáskor az indexben, valamint az épületben plakátokon és más módon is feltüntetjük.

5. A hallgatói részvétel formái

• a) a választott kurzus előadásainak meghallgatása,
  • b) az előadások végén kérdéseket lehet feltenni, illetve be lehet kapcsolódni a témával összefüggő beszélgetésbe,
  • c) a kurzus végén az önellenőrző tudásteszt kitöltése (önkéntes lehetőség),
  • d) a kurzus befejezése után az elégedettségi kérdőív kitöltése és javaslat írása a későbbi kurzusok témáira,
  • e) az előadásokon való részvételt jelenléti íven rögzítjük.

6.
A beiratkozott hallgatók egyéb jogosultságai

• a) névre szóló PSZE indexet kapnak,
  • b) önellenőrző tudástesztet tölthetnek ki a kurzus végén,
  • c) tanúsítványt kapnak a kurzus elvégzéséről (ha legalább 8 előadáson vettek részt),
  • d) a kurzus előadásainak vázlatos összefoglalóját tartalmazó füzetet a kurzus végén kapják meg.

A kurzusok akkor indulnak, ha legalább 20 jelentkező beiratkozott. A nem induló kurzusra befizetett részvételi díjat teljes összegben visszatérítjük, vagy más kurzusra való átjelentkezésnél jóváírjuk.

Egy jelentkező akár több kurzusra is beiratkozhat, ha azok előadásai eltérő napokon vannak.

A PSZE ügyekkel foglalkozó munkatársak a sophianum@btk.ppke.hu e-mail címen, illetve az 1-235-3033-as telefonszámon érhetők el.