Doktori képzések (Ph.D) és habilitáció

Tisztelt Doktoranduszok!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy dékáni utasítás értelmében a Doktori és Habilitációs Iroda július 3. és augusztus 20. között 9-12 óráig lesz nyitva. A nyári időszakban felfüggesztjük a szokásos nyitvatartási és ügyfélfogadási rendet, minden nap fogadjuk Önöket, de csakis a fenti nyitvatartási rendben. Szabadságolás miatt az Iroda július 31. és augusztus 20. között zárva tart.

Minden, a doktori képzéssel és habilitációval kapcsolatos cselekményünket (doktori órák, doktori cselekmények, habilitációs előadások) a Sophianumban rendezzük.

Felhívjuk tisztelt doktoranduszaink figyelmét, hogy a Sophianum wifi szolgáltatásához,illetve az adott doktori iskola jelszóval védett segédanyagaihoz az egyetemi levelezőrendszer (Zimbra) belépési adataival csatlakozhatnak.