Eredmények

 

TAGOZAT

I.

II.

III.

1.

Színháztudomány

Muntag Vince ELTE

Fritz Gergely SZTE

Varga Nóra ELTE

2.

Vizuális kultúra

Lakatos Gabriella ELTE

Komornik Eszter ELTE

Gáncsos Kármen SZTE

3.

Régi magyar irodalom

Kaposi Krisztina ELTE

Medgyessy Zsófia Klára

PPKE

Farkas Nikolett PPKE

4.

Összehasonlító irodalomtudomány

Györegy Zsolt ELTE

Tokos Bianka PE

Konkoly Dániel ELTE, Székely Örs ETDK

5.

Francia irodalom

Papp Katinka PTE

Kiss Fruzsina

SZTE

---

6.

Olasz és spanyol irodalom

Szovák Márton PPKE

Tóth Kamilla ELTE

Dorcsák Réka ELTE, Balázs Zsuzsanna PPKE

7.

Germanisztika

---

Mikoly Zoltán DE,

Szinger Ádám, KRE

Répa Anita KRE

8.

Orosz irodalom

Bóna Éva ELTE

Sipos Hédi SZTE

Polácska Fruzsina ELTE;

Putnoki Petra DE

9.

Irodalomelmélet

Kunner Petra ELTE

Sebesi Viktória KRE

---

10.

A 19. század első felének magyar irodalma

Gábor Dávid PPKE

Boldog- Bernád István ELTE

---

11.

A 19. század második felének magyar irodalma

Szabó ESZTEr ETDK

Szmeskó Gábor Zsolt

PPKE

Bihary Gábor DE

12.

A XX. század magyar irodalma I.

Horváth Adél ELTE

Szemes Botond ELTE

Balogh Gergő EKF

13.

A XX. század magyar irodalma II.

Molnár Zsófia ETDK

Balogh Gyula SZTE

Melhardt Gergő ELTE

14.

A XX. század magyar irodalma III.

Németh ESZTEr ELTE

Kappeller Rita PPKE

Tóth Tímea PPKE

15.

A XX. század magyar irodalma IV.

Zámbó Bianka PPKE

Tóth Tamara

ELTE

Zsupos Norbert

PTE

16.

Angol irodalom a kezdetektől a romantikáig

Vida Mária Magdolna KRE

Kassai Zita PPKE

---

17.

Viktoriánus és modern angol és ír irodalom

Balázs Zsuzsanna PPKE

Szűts Melinda ELTE

Bojti Zsolt ELTE

18.

1945 utáni brit és posztkoloniális  kultúra

Vecsernyés Dóra

 ELTE

Albert Noémi

PTE

---

19.

Amerikai és kanadai irodalom és kultúra

Iváncsics Bernát ELTE

Petrák Fanni ELTE

Szabó Dóra EKF,

Erdei Orsolya Ágnes DE

20.

Irodalom és vizualitás

Bóka Zsombor EKF

Panka Dániel ELTE

Kőrösi Réka PE

21.

Általános nyelvészet

Vadász Noémi PPKE

Tóth Bálint PTE

Kalivoda Ágnes PPKE

22.

Szociolingvisztika

Szabó Gergely ELTE

Bartók Márton ELTE

---

23.

Nyelvoktatás

Kövér Ármin ELTE

Szűcs Ágota ELTE,

Köntös Mihály PPKE

---

24.

Magyar nyelvészet

Berente Anikó

SZTE

Szabó Katalin ELTE

Kalla Viktória SZTE

25.

Pszicholingvisztika

--

Asztalos Anikó ELTE

--

26.

Kognitív nyelvészet

Krizsai Fruzsina ELTE

Pápista Zsolt VMTDK

Kubitsch Rebeka SZTE

27.

Fordítástudomány

---

Csontos Rita ME

Jávori Zsuzsa PPKE;

Molnár Mária DE

 

28.

Fonológia, morfológia

Gaál Zoltán Kristóf ELTE

Huszthy Bálint PPKE

 ---

29.

Diskurzuselemzés, a társadalmi nemek nyelvészete

Kresztyankó Annamária ELTE

Varga Marianna SZTE

Vass Ádám ELTE

30.

Magyar kora középkor

Veres Kristóf György ELTE

Farkas Csaba ELTE

---

31.

Magyar késő középkor

Szokola László KRE

Kanász Viktor PPKE

Bádi Barbara ELTE

32.

Középkori és újkori egyetemes történelem

Katona Csete

DE

Ribi András

ELTE

Kiss Máté SZTE

33.

Kora újkori és újkori művelődés- és eszmetörténet

Kovács Dóra

ELTE

Lóránt Andrea ELTE

Kovács Janka ELTE,

Mohay Borbála, ELTE

34.

Kora újkori magyar történelem (16-17. század)

Molnár Dániel

ELTE

Sellyei Diána EKF

Vida Bence ELTE

35.

Újkori magyar történelem (18-19. század)

Rózsa Sándor EKF

Demjén Balázs Ádám PPKE

Tőtős Áron

ETDK

36.

Újkori és legújabb kori egyetemes történelem (19. sz.- 1945)

Balatoni Balázs SZTE

Madarász Fanni PTE

Nagy Gergely PPKE

37.

Egyetemes történelem 1945 után

Máté Zsolt PTE

Olosz Levente ETDK

Hegedűs Zoltán

 DE

38.

Magyar gazdaság-, társadalom és életmód a 20. században

Cseh Dániel DE

Kisőrsi Zsófia ELTE

Szücs Gábor DE

39.

Legújabb kori magyar történelem 1945 előtt

Sterner Dániel PHF

Zelenai Nóra ELTE

Mészáros Dániel ELTE

40.

Magyar történelem 1945 után

Isó Gergely

ELTE

Sárhegyi Tamás

PPKE

Bús Péter János

PPKE

41.

Régészet I. (Őskor, római és késő császárkori régészet)

Fülöp Kristóf

ELTE

Piros Réka Ágnes SZTE

Máté Dóra

ELTE

42.

Régészet II. (Korai és érett középkori régészet)

Andrási Réka SZTE

Soós Rita

SZTE

Mészáros Boglárka

SZTE

43.

Művészettörténet

Havas Gyöngyvér PPKE

Kelecsényi Kristóf PPKE

Várkonyi Enikő Krisztina PPKE

44.

Néprajz I. Társadalom és tárgyi néprajz

Molnár Csenge ELTE

Cs. Tóth Gabriella SZTE

Tóth Gábor ELTE

45.

Néprajz II. Folklór és vallási néprajz

Illyés Bence OR-ZSE

Eitler Ágnes ELTE

Balogh Pál Géza ELTE

46.

Klasszika-filológia I.

Kassai Gyöngyi ELTE

Horváth Balázs ELTE

Csősz Dániel PPKE, Tuhári Attila PPKE

47.

Klasszika-filológia II.

Takács Bálint DE

Pintér Anna Krisztina ELTE

Kovács István ELTE

48.

Orientalisztika I.

Hornos Dániel KRE

Kovács Ramóna ELTE

---

49.

Orientalisztika II.

Kaba Ariel KRE

Montskó Georgina PPKE

Szenczi András ELTE

 

Különdíjak:
Ifjúsági Különdíj: Balázs Gergő KDOSZ (31. tagozat)
Folyóirat-előfizetés: Both Csaba Attila ETDK (24.tagozat)
Goethe Társaság díja: Arnóczky Ildikó PPKE, ELTE (7. tagozat)
Rétfalvi P. Zsófia PTE (9. tagozat)
Baka L. Patrik FTDK (15.tagozat)
Turcsányi Réka Mária ELTE (16. tagozat)
Rubóczki Babett DE (19. tagozat)
Palágyi László KRE (21. tagozat)
Papp Veronika PPKE (25. tagozat)
Rózsa Katinka SZTE (28. tagozat)
Bódai Dalma ELTE (33. tagozat)
Veszprémy László Bernát KRE (39. tagozat)

Prezentációs Díj:
Havas Gyöngyvér PPKE (43. tagozat)

Pro Scientia különdíj:
Andrási Réka SZTE (42. tagozat)

 

x