Nyílt napot tartottunk két helyszínen 2019. november 28.

Karunk novemberi nyílt napjain, a két képzési helyszínen több mint négyszázötvenen vettek részt.

A leendő egyetemistákat Budapesten Dr. Nemesi Attila László, tanulmányi dékánhelyettes köszöntötte. A Központi tájékoztatón az érdeklődők megtudhatták, milyen pázmányos hallgatónak lenni, és hogy milyen lehetőségeket nyújt az egyetem. Az érdeklődők emellett hallhattak előadást külföldi ösztöndíj lehetőségekről, és megismerkedhettek a Hallgatói Önkormányzattal.

Esztergomban a program egy ismerkedős játékkal kezdődött, majd utána Dr. Juhász Márta tanszékvezető asszony ismertette az óvópedagógus és tanító alapképzési szakokat.

Az érdeklődők a két nap folyamán szakos tájékoztatókon vehettek részt, ahol bővebb információkat szerezhettek tanszék- és intézetvezetőktől, valamint szakos tanároktól egyaránt.

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara szeretettel várja azon leendő hallgatókat, akik végül a Pázmány mellett döntöttek!

További fényképek