Nyílt napot tartottunk Piliscsabán 2012. november 23.

Több mint 300-an jöttek el a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karának nyílt napjára 2012. november 22-én.

A nyílt nap célja az volt hogy az érdeklődő középiskolásoknak és azok szüleinek részletes tájékoztatást adhassunk karunk sokszínű képzési palettájáról, diákéletéről, és kollégiumi szolgáltatásairól.

A látogatók egyetemi előadásokba is bepillanthatnak, az aulában megtekinthették az intézetek és szervezeti egységek standjait, ahol minden felvetődő kérdésükre választ kaphattak az érdeklődők. Játékos Campus túrán is részt vehettek a nyílt napra látogatók.

Az idei rendezvény újdonsága, hogy az érdeklődők középkori fegyver bemutatón vehettek részt, és még a fegyverek kipróbálására is lehetőség volt.

A nyílt napon készült fotók megtekinthetők itt. >

Várunk további nyílt napjainkon melyeknek időpontjai:

• 2012. november 29., Budapest
  • 2012. január 24., Piliscsaba