Pázmány Bölcs-Ész Tanulmányi Verseny

A 2017/2018-as tanévben kommunikáció szakkal kiegészítve hirdettük meg a Pázmány Bölcs-Ész Tanulmányi Versenyt a 11-12. évfolyamos középiskolások számára. Több mint 400 fő regisztrált az egyre népszerűbb versenyre.

A 2 írásbeli fordulót követően a Döntőre 2017. február 2-án, a piliscsabai Campuson került sor, ahol a 4 szak legjobb 10 versenyzője mérte össze a tudását. A verseny nagyon színvonalasan zajlott a győztesek kiválasztása komoly kihívást jelentett a zsűrinek.

Ft. Dr. Fodor György dékán úr örömmel gratulált és adta át a győzteseknek a kiemelt díjakat, az első helyezettek 150 000 Ft/fő, a második helyezettek 100 000 Ft/fő, a harmadik helyezettek 75 000 Ft /fő, a különdíjasok 50 000 Ft/fő pénzjutalmat.

Gratulálunk a résztvevőknek és a felkészítő tanáraiknak!


Pázmány Bölcs-Ész Tanulmányi Verseny díjazottjai és felkészítő tanárai

A díjazás az alábbiak szerint alakult:

Szak

Helyezés, Név

Iskola neve

Felkészítő tanár neve

Angol

 

 

 

1. helyezett:
Ilankovic Katarina

Szent István Gimnázium, Budapest

Berke Ildikó

2. helyezett:
Szentkirályi-Tóth Kata

Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium

Ónodi Szabó Krisztina

3. helyezett: Tóth Keve

Szent II. János Pál Iskolaközpont, Budapest

Halász Dániel

Különdíjas:
Dobó Sára Borbála

Szentendrei Református Gimnázium

Dobó Ágnes

Magyar irodalom

 

 

 

1. helyezett: Schell Réka

Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium

Mihályi Anikó

2. helyezett:
Gintli Fruzsina Anna

ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium

Etédi Emőke

3. helyezett:
Hartyányi Panna Zsuzsanna

Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma

Dr. Baranyai Norbert

Különdíjas: Szabó Réka

Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium

Pál Andrea

Kommunikáció

 

 

1. helyezett: Barna Márton

Svetits Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Debrecen

Erdős István

2. helyezett: Fejes Annamária

Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium

Kolek István

3. helyezett: Petrovics Sára

Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium

Varga Sándor

Történelem

 

 

 

1. helyezett:
Dobó Sára Borbála

Szentendrei Református Gimnázium

Dr. Török Márta

2. helyezett: Csombor Réka

Jászberényi Katolikus Óvoda és Középiskola

Csombor Andrea

3. helyezett:
Göncz Zsófia Mária

Deák Téri Evangélikus Gimnázium

Őze Sándorné

Különdíjas: Tomasics Anna

Patrona Hungariae Gimnázium

Hagyóné Vitus Györgyi

Kari szervező: Kissné Csorba Erika
kapcsolattartó- és rendezvényszervező referens

További fényképek →

x