Megkezdte működését a Hallgatói Szolgáltató Központ 2021. április 7.

Április 1-vel új szervezeti egység alakult a PPKE BTK-n.

Április 1-vel új szervezeti egység alakult a PPKE BTK-n, megkezdte működését a Hallgatói Szolgáltató Központ (HSZK). A Dékáni Hivatal irányítása alá tartozó egység átfogó feladatot kapott annak érdekében, hogy a hallgatók naprakész információkkal rendelkezzenek az Egyetem által nyújtott szolgáltatásokról. A HSZK segíti a hallgatók és a Hallgatói Önkormányzat közötti kapcsolattartást, tájékoztatást nyújt a kollégiumi elhelyezésről, koordinálja az életvezetési tanácsadást valamint a Karon működő hallgatói öntevékeny körök munkáját. A központ részt vállal a középiskolai kapcsolattartásban, hogy Karunk még ismertebbé váljon a végzős gimnazisták körében. A HSZK április 1-vel megbízott vezetője Dallman Kristóf, az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat korábbi elnöke.

Reméljük, hogy a HSZK működése hatékonyan hozzájárul ahhoz, hogy az egyetemi hallgatóság számára könnyebben elérhetővé váljanak a fontos információk és szolgáltatások, ezáltal mindenki otthonosabban érezhesse magát Karunkon.