Ostrakon születésnap 2019. május 9.

5 éves lett a Pázmány Ostrakon Hallgatói Öntevékeny szervezet.

A mára már egész egyetemünkre kiterjedő öntevékeny kör 2019 áprilisában töltötte be 5. születésnapját, melynek ünneplésére 2019. május 3-án került sor. Az elnökség áldozatos munkájának köszönhetően a 43 fős tagsággal rendelkező szervezet kötetlen keretek között szervezte meg az eseményt, ahol az évforduló ünneplésén túl létrejött a Pázmány Ostrakon Alumni. Az informális szerveződésnek lehetősége van szorosabb együttműködésre az Ostrakon Hallgatói Szervezetért Egyesülettel, hogy biztosítsa tagságának az egyetemi tanulmányokat követő szakmai fejlődés lehetőségét és a közösséghez való tartozást. Ennek kifejezéseképpen a Pázmány Ostrakon, az Ostrakon Hallgatói Szervezetért Egyesület és a Pázmány Ostrakon Alumni képviselői egy együttműködési nyilatkozatot írtak alá. Az este formális részét az Ostrakon torta felvágása zárta és természetesen a csoportkép sem maradhatott el.

Az ünnepség során elhangzott beszédek a közösség eddigi életútját, eredményeit és tapasztalatait foglalták össze. Továbbá köszönetet mondtak mindenki számára, akik a szervezetben egykor vagy jelenleg tevékenykedtek, illetve hozzátettek fejlődéséhez, mivel az aktív munkájuk, szakmai teljesítményük és a közösségben való gondolkodásuk nélkül nem létezhetne ez az egész, melyet Pázmány Ostrakonnak nevezünk.