A Tanulmányi Osztály nyári hivatali rendje 2019. július 8.

Tisztelt Hallgatók!

A Tanulmányi Osztály nyári hivatali rendje:

2019. július 1 - augusztus 2. között keddtől péntekig 9-12 óra között lesz ügyfélfogadás. Hétfőnként nem lesz ügyfélfogadás.

Diákigazolvány ügyintézéshez (nem matrica-kiadás) előzetes egyeztetés szükséges: szalczinger.timea@btk.ppke.hu

2019. augusztus 5-20. között a Tanulmányi Osztály ZÁRVA lesz.

2019. augusztus 22-30. között az elsőévesek beiratkozása miatt a tanulmányi előadók korlátozottan lesznek elérhetők, ezért ügyintézés előtt előzetes időpont-egyeztetés javasolt.

Megértésüket köszönjük.

Tanulmányi Osztály

Dear Students,

The summer office hours of the Registrar's Office are the following:

From 01 July to 02 August 2019 the office will be open from Tuesday to Friday between 09:00 and 12:00. The Office will be closed on Mondays.

Arranging an appointment is necessary in case of issues related to student cards:  szalczinger.timea@btk.ppke.hu

From 05 August  to 20 August  2019 the Office will be CLOSED.

From 22 August  to 30 August 2019 the officers' availability will be limited due to the first-year students' registration procedure, so it is advisable to arrange an appointment in advance.

Thank you for your understanding.

Registrar's Office