Sorra látogatjuk a felvételire készülőket 2021. november 24.

2021. november 19-én karunk képviselői, oktatók és tutorok három középiskolában jártak, és képzéseinket végzős diákok előtt mutatták be.

Esztergomban az Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium Szent Erzsébet-napi projektnapján voltunk, Aszódon az Evangélikus Petőfi Gimnáziumban, valamint Egerben a Dobó István Gimnáziumban találkoztunk az érettségire készülőkkel. Esztergomban előadást tartottak hivatásukról és a kutatói pályáról Dr. Salát Gergely Kína-kutató és Dr. Major Balázs régész. Dr. Csabai Krisztina pszichológus oktatónk a tudatos médiahasználatról adott elő, volt hallgatónk Varga-Csikász Csenge doktorandusz pedig Megéri "drámázni"? címmel tartott foglalkozásokat az érdeklődő diákoknak.

November 24-én szerdán a Gödöllői Premontrei Szent Norbert Gimnázium és Egyházzenei Szakgimnázium online pályaválasztási napján tartunk előadást, ezt követően 25-én pedig a pécsi Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnázium "Hovatovább?" nevű pályaválasztási napját látogatjuk meg, szintén virtuális módon.