Dékáni Hivatal

Dr. Hajdu Gábor
Dékáni Hivatalvezető
+3612353030
hajdu.gabor@btk.ppke.hu 

 

Berczeli Réka
Dékáni Hivatalvezető-helyettes
+3633413156
berczeli.reka@btk.ppke.hu 

 

Buzdor Gabriella
Dékáni Hivatalvezető-helyettes
+3613275909
buzdor.gabriella@btk.ppke.hu 

Titkárság

Imsticai Georgina
titkársági referens
+3612353030 /1053
imsticai.georgina@btk.ppke.hu 

 

 

Müllnerné Virág Ildikó
titkárnő
+3633413156
virag.ildiko@btk.ppke.hu

 

 

Stefán Katalin
titkársági referens
+3633413156
stefan.katalin@btk.ppke.hu

 

 

Ziegler Anna
titkársági referens
+3612353030 /1050
ziegler.anna@btk.ppke.hu  

 


PR és rendezvényszervező csoport

Kuthi Áron
Csoprotvezető, PR referens
+3612353038
kuthi.aron@btk.ppke.hu  

Dányi Brigitta
Online PR szerkesztő
kanalas.brigitta.katica@btk.ppke.hu

Fejes János
tudományos és kulturális programok referense
+3612353033
fejes.janos@btk.ppke.hu  

 


Hargittay János
honlapszerkesztő
+3612353032
hargittay.janos@btk.ppke.hu  

 

Kissné Csorba Erika
kapcsolat- és rendezvényszervező referens
+3633413156
csorba.erika@btk.ppke.hu   

 

Telek Nóra
rendezvényszervező
+3612353033
telek.nora.kinga@btk.ppke.hu 

 

Hallgatói Szolgátató Központ

Dallman Kristóf
Központvezető
dallman.kristof.gergo@btk.ppke.hu  

Ágostonné Apáti Gabriella
kollégiumi referens
+3633413156
kollegium@btk.ppke.hu 

 

Movik Zsuzsanna
Hallgatói referens
movik.zsuzsa@btk.ppke.hu  

Vigh Angelika
Beiskolázási referens
vigh.angelika@btk.ppke.hu 

 

Kézbesítők

Horváth-Bárkányi Csilla
kézbesítő
+3613275902
barkanyi.csilla@btk.ppke.hu

Sáska Ildikó
kézbesítő
+3613275902
saska.ildiko@btk.ppke.hu

 

Kari Központi Irattár

Bartolen Zsuzsanna
irattári referens
bartolen.zsuzsanna@btk.ppke.hu 

x