A Kommunikáció és Média Intézet két Junior Prima díjasa 2009. november 13.

Másodszor ítélték oda a Junior Prima díjakat a magyar sajtó kategóriában: 2008-ban egy, 2009-ben két, újságírás szakirányos hallgatónk lett kitüntetett.

Az elismerést tíz, 30 év alatti újságírónak, közöttük jelenlegi hallgatónknak, Csillag Péternek a Nemzeti Sport munkatársának, és Stumpf András volt diákunknak, a Heti Válasz munkatársának adományozta a Juhász Judit, Friderikusz Sándor és Szegő András alkotta zsűri. A díjazottak az elismerést tanúsító oklevél mellett egy Kincsem-szobrot és hétezer eurót is kaptak.

Első alkalommal karunk egyik jelenlegi oktatója Iványi Balázs részesült az elismerésben, aki szintén campusunkon végezte tanulmányait.