Az oktatás szerepe a modernizációban 2015. április 10.

PEACH workshop 2015. április 13-án, hétfőn 18:00 órától a 316-os teremben

MEGHÍVÓ

A PPKE BTK Modern Kelet-Ázsia Kutatócsoportja meghív minden kedves érdeklődőt a Pázmány East Asia Club, Hungary (PEACH) rendezvényére, amelyre április 13-án (hétfőn) 18 órától kerül sor.

Az est témája: Az oktatás szerepe a modernizációban

Meghívott előadók:

Dr. Búr Gábor (tanszékvezető egyetemi docens, ELTE BTK Új- és Jelenkori Egyetemes Történeti Tanszék): Oktatás és modernizáció Afrikában

Dr. Salát Gergely (szakmai igazgató, Modern Kelet-Ázsia Kutatócsoport, tanszékvezető egyetemi docens, PPKE BTK Kínai Tanszék): Oktatás és fejlődés Kínában

Dr. Gergely Attila (egyetemi adjunktus, KRE BTK Japanológia Tanszék): Az oktatás szerepe a modernizációban – a japán esetről

Moderátor:

Dr. Rónaháti Cecilia (tudományos segédmunkatárs, PPKE BTK Modern Kelet-Ázsia Kutatócsoport)

Helyszín: Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Sophianum III. emelet 316.

1088 Budapest Mikszáth Kálmán tér 1.

A PEACH rendezvények keretében különböző területek magyar és külföldi szakértői tartanak előadásokat aktuális kelet-ázsiai témákról. Az előadások nyitottak, a szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak.

További információ: https://www.facebook.com/eastasiaresearchppke