Felelősök

Pszichológia BA, MA

 
BA szakfelelős: Berán Eszter beran.eszter@btk.ppke.hu
BA évfolyamfelelősök 2017/18
BA1: Dankháziné Hajtman Edit hajtman.edit@btk.ppke.hu
 
BA2: Csabai Krisztina csabai.krisztina@btk.ppke.hu
Matuszka Balázs matuszka.balazs@btk.ppke.hu
BA3: 
Urbán Szabolcs urban.szabolcs@btk.ppke.hu
 
MA szakfelelős: Hámori Eszter hamori.eszter@btk.ppke.hu
MA Évfolyamfelelősök 2017/2018:
MA1: Pataky Ilona pataky.ilona@btk.ppke.hu
MA2: Berán Eszter beran.eszter@btk.ppke.hu
 
Évfolyamképviselők 2017/18
BA1:
BA2:
BA3:
MA1:
MA2:
 
Demonstrátorok 2017/18
Általános Pszichológia Tanszék: 
Fejlődés-, és Klinikai Gyermeklélektan Tanszék: 
Személyiség-, és Klinikai Pszichológia Tanszék: 
Szociál-, és Szervezetpszichológia Tanszék: 

 

BA záróvizsga

  

 

Átjelentkező hallgatók

 

 

Erasmus koordinátor

Gyimesi Júlia  gyimesi.julia@btk.ppke.hu
 
 

OTDK, Tehetséggondozó program

Hargitai Rita hargitai.rita@btk.ppke.hu
Matuszka Balázs matuszka.balazs@btk.ppke.hu 

 

Hallgatói Díjak

Gyimesi Júlia gyimesi.julia@btk.ppke.hu
Berta Judit berta.judit@btk.ppke.hu
 

Kutatók Éjszakája

Batta Barbara batta.barbara@btk.ppke.hu 

 

Intézeti tudományos sorozat

 

 

Diáktanácsadó  

Molnár Anett molnar.anett@btk.ppke.hu
szupervízió: Medgyesi Patrícia
 
 
 

Külsős órák

Csabai Krisztina csabai.krisztina@btk.ppke.hu
 

 

Ünnepi programok

Mészáros Noémi meszaros.noemi@btk.ppke.hu

 

Intézeti honlap

 
 
 

Könyv-, folyóirat-, adatbázisbeszerzés 

 
 
 
 

Szenior Egyetem:

Géczy Anna geczy.anna@btk.ppke.hu
 
 
 

Titkársági feladatok

Erdélyi Fruzsina

erdelyi.fruzsina@btk.ppke.hu

Jelenléti ívek, Szabadságok: Erdélyi Fruzsina

Postázás, iktatás, intézeti irattár: Erdélyi Fruzsina

Irodaszer rendelés: Erdélyi Fruzsina

Tesztfelelős: Erdélyi Fruzsina

Órarend felelőse:  Erdélyi Fruzsina

Teremfoglalások: Erdélyi Fruzsina

Etikai bizottsági engedélyek adminisztrálása: Erdélyi Fruzsina

Műszaki osztállyal kapcsolattartás: Erdélyi Fruzsina

Könyvtárfelelős: Erdélyi Fruzsina

 

 

 

 

 

 

 

x