Fogadóórák

 

Fogadóórák a 2019/20-as tanév II. félévében

Ókortörténeti Tanszék

Oktató

Piliscsaba

Z épület/ Sophianum

Nap

Óra

Hely

Nap

Óra

Hely

Bácskay András

hétfő

08.00-09.00

Ans. 210.

szerda

11.30-12.30

Z 411.

Kőszeghy Miklós

szerda

16.45

Ans. 210.

 

 

 

Mohay Gergely

kedd

11.45-12.30

Ans. 210.

 

 

 

  

Fogadóórák a 2019/20-as tanév II. félévében

Medievisztika Tanszék

Oktató

Piliscsaba

Z épület/Sophianum

Nap

Óra

Hely

Nap

Óra

Hely

Farkas Zoltán

péntek

11.45-12.30 előzetes egyeztetés alapján

Ans 211/D.

 

 

 

Rácz György

csütörtök

11.45-12.30

Ans 211/D.

 

 

 

Szovák Kornél

szerda

10.00-11.00

Ans 211/D.

 

 

 

Veszprémy László

 

 

 

csütörtök

16.00

Z. 411.

        

 

Fogadóórák a 2019/20-as tanév II. félévében

Újkori Történeti Tanszék

Oktató

Piliscsaba

Z épület/Sophianum

Nap

Óra

Hely

Nap

Óra

Hely

Jaczkó Sándor

 

 

 

kedd

11.45-12.15

Z 411.

Kovács Eszter

szerda

13.15-14.15

Ans. 211/E.

szerda

08.00-08.30

Z 411.

Őze Sándor

szerda

09.00-10.00

Ans. 201.

hétfő

13.30-14.00

Z 411.

Szuromi Kristóf

hétfő

11.45-12.30

Ans. 214.

kedd

11.45-12.30

Z 411.

Tusor Péter

csütörtök

13.15 -14.15 előzetes egyeztetés alapján

Ans. 213.

csütörtök

18.00 előzetes egyeztetés alapján

Z 411.

Újváry Zsuzsanna

kedd

12.00-13.00 előzetes egyeztetés alapján

Ans. 213.

 

 

 

 

 

Fogadóórák a 2019/20-as tanév II. félévében

Jelenkortörténeti Tanszék

 

Oktató

Piliscsaba

Z épület/Sophianum

Nap

Óra

Hely

Nap

Óra

Hely

Bank Barbara

csütörtök

11.45-12.30

Ans 211/E.

péntek előzetes egyeztetés alapján

11.45-12.30

Z 411.

Fejérdy András

hétfő

11.45-12.30

Ans 212.

csütörtök előzetes egyeztetés alapján

8.00-8.30

Z 411.

Fejérdy Gergely

csütörtök

11.45-12.30

Ans 214.

hétfő

17.30-18.00

Sophianum

Ö. Kovács József

kedd

10.00-11.00

Ans. 213.

kedd

13.30-14.00 előzetes egyeztetés alapján

Sophianum

Schmidt Mária

 

 

 

péntek

10.00 előzetes egyeztetés alapján

Bp. az órák helyszínén

Soós Viktor Attila

szerda

11.45-12.30

Ans. 211/E.

 

 

 

Szekér Nóra

szerda

10.00-10.30

Ans. 202.

szerda

12.00-12.30

Z 411.

 Fogadóórák a 2019/20-as tanév II. félévében

Történelemelméleti, Módszertani és Didaktikai Tanszék

 

Oktató

Piliscsaba

Z épület/Sophianum

Nap

Óra

Hely

Nap

Óra

Hely

Guitman Barnabás

csütörtök

13.15-14.15

Ans. 214.

kedd

13.15-14.15

Z 411.

Medgyesy S. Norbert

kedd                

16.00-18.00

Ans.214.

 

 

 

Szelke László

szerda

11.45-12.30

Ans. 212.

péntek         előzetes egyeztetés alapján

10.00

Z 411.

  

Fogadóórák a 2019/20-as tanév II. félévében

Armenológiai Tanszék

 

Oktató

Piliscsaba

Sophianum 314.

Nap

Óra

Hely

Nap

Óra

Hely

Elke Hartmann

 

 

 

csütörtök

9.00-10.00

Sop. 314.

Kovács Bálint

hétfő

9.00-10.00

Ans. 212.

kedd

10.00-11.00 előzetes egyeztetés alapján

Sop. 314.

Lee Beaudoen

 

 

 

csütörtök

14.30-15.30

Sop 314.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

x