Részletes információk a PSZE 2019 tavaszi kurzusaira jelentkezők számára

1. A jelentkezés menete és a részvételi díj befizetése a PSZE kurzusokra

a) Jelentkezni elektronikusan a jelentkezési lap kitöltésével a honlap regisztrációs felületén, vagy személyesen a Sophianum (Bp. VIII., Mikszáth Kálmán tér 1.) I. emelet 104/b. szobában lehet, hétfőtől csütörtökig 9.00–15.00 között pénteken 9.00-14.00 között.
b) Egy kurzus részvételi díja 6000 Ft (amely magában foglalja a 27 % ÁFA-t)
c) A beiratkozáshoz szükséges személyi adatok: név, születési év, lakcím,e-mail, telefon elérhetőség.
d) A kitöltött jelentkezési lap elektronikus beküldése vagy személyes leadása után az egyetem Számviteli és Pénzügyi Osztálya számlát állít ki, amit elektronikusan (e-mailen) illetve postai úton küld meg a jelentkezőnek.
e) A jelentkező a részvételi díjat kizárólag a számla kézhezvétele után átutalással (a számlán szereplő bankszámlaszámra) vagy készpénz befizetéssel (a számlát kérjük vigye magával) az egyetem központi pénztárában fizetheti be.
befizetés helyszíne: 1088. Budapest, Szentkirályi u. 28.
nyitva tartás: H–CS 9.00–12.00, 12.30–15.30, P: 9.00–13.00

f) A jelentkezés a részvételi díj befizetésével válik beiratkozássá. Az átutalásról kapott igazolást és a személyes befizetésről kapott nyugtát magával kell hoznia az első előadásra, ahol a szervezőtől egy állandó belépőt (indexet) kap.
g) A jelentkezési időszak: 2019. január 3-tól  február 8-ig tart, a részvételi díj befizetésének végső határideje: február 15.

A jelentkezés lezárult.

2. Kedvezmények a részvételi díjból

a) Több kurzusra jelentkezés – Ha Ön a szemeszter több kurzusára iratkozik be, a második vagy harmadik kurzus díja 5.000 Ft (amely magában foglalja a 27 % ÁFA-t).
b) PSZE klubkártya – Ha Ön az előző szemeszterekben legalább két kurzus beiratkozott hallgatója volt és a 2019 tavaszi szemeszter valamelyik kurzusára is beiratkozik, PSZE klubkártyát kaphat.
A PSZE klubkártyával rendelkezők kedvezményes beiratkozási díja kurzusonként 5.000 Ft (amely magában foglalja a 27% ÁFA-t).

3. A beiratkozott hallgatók jogosultságot kapnak

a) a névre szóló PSZE index átvételére;
b) a választott kurzus előadásainak meghallgatása;
c) az előadások végén a témával összefüggő kérdések feltételére, illetve a beszélgetésben való részvételre;
d) a kurzus végén önellenőrző tudásteszt kitöltésére;
e) a kurzus befejezésekor elégedettségi kérdőív kitöltésére és javaslatainak leírására;
f) a kurzus elvégzéséről szóló tanúsítvány átvételére (ha legalább 8 előadáson vettek részt);
g) a kurzus végén, az előadások vázlatos összefoglalóját tartalmazó füzethez ingyenesen hozzájuthatnak.

4. A PSZE kurzusok indítása, lemondása

a) A meghirdetett kurzusok akkor indulhatnak el, ha a beiratkozottak száma eléri a PSZE kuratóriuma által meghatározott minimum létszámot.
b) A nem induló kurzusra befizetett részvételi díjat teljes összegben visszatérítjük, vagy más kurzusra való átjelentkezésnél jóváírjuk.
c) A kurzus elindulása után a befizetett részvételi díj visszatérítésére már nincs lehetőség.

5. További információk

a) A PSZE kurzusok helyszíne: PPKE BTK Sophianum (1088 Bp. Mikszáth Kálmán tér 1.)
b) A tavaszi szemeszter PSZE kurzusainak előadásai februártól májusig tartanak. A pontos időbeosztás az egyes kurzusok részletes tematikájában található.
c) A PSZE jelentkezésekkel, tájékoztatással foglalkozó munkatársak elérhetőségei:
- e-mailen a sophianum@btk.ppke.hu címen,
- telefonon a 1-235-3033 számon