Doktori képzések (Ph.D) és habilitáció

Felhívjuk tisztelt doktoranduszaink figyelmét, hogy a Sophianum wifi szolgáltatásához,illetve az adott doktori iskola jelszóval védett segédanyagaihoz az egyetemi levelezőrendszer (Zimbra) belépési adataival csatlakozhatnak.

Gratulálunk volt doktoranduszunknak, Huszthy Bálintnak!

Huszthy Bálint elnyerte a firenzei Accadamia della Crusca által meghirdetett díjat (Premio Giovanni Nencioni 2019), amelyet minden évben a legjobb nem Olaszországban írt olasz nyelvészeti doktori disszertációért ítélnek oda.
Tovább →

• Az Egyetemi Doktori és Habilitációs Tanács őszi féléves üléseinek dátumai:
    2019. szeptember 24., december 3.

• A Bölcsészet- és Társadalomtudományi Doktori és Habilitációs Tanács őszi féléves üléseinek dátumai:
    2019. szeptember 6., november 15.

• A doktori iskolák őszi féléves tanácsüléseinek dátumai:
    • Történelemtudományi Doktori Iskola: szeptember 2., november 11.
    • Irodalomtudományi, Nyelvtudományi és Politikaelméleti Doktori Iskolák: szeptember 6., november 15.

Kérjük, hogy a kari ülésekre legkésőbb 10 nappal ülés előtt adják le kérelmeiket, beadványaikat.