Doktori képzések (Ph.D) és habilitáció

Tisztelt Doktoranduszok, Doktorjelöltek!

Az iroda elköltözött, új címünk: 1111 Budapest,Bertalan Lajos utca 2. I. emelet 117., 118.

tel.: +36 70 799 9340 / Mocsári Andrea

+36 70 799 9341 / Subicz Katalin

A postai küldeményeket továbbra is a következő címre várjuk: 1088 Bp. Mikszáth Kálmán tér 1.

Felhívjuk figyelmüket, hogy módosult az egyetem járványügyi intézkedési terve

2021. május 17-től megszűnik az ügyeleti rend a Doktori és Habilitációs Irodában, ismét a megszokott ügyfélfogadási rend szerint várjuk önöket.

Bejelentkezési tájékoztató a 2020-21. tanév tavaszi félévére

Időbeosztás a 2020-21. tanév tavaszi  félévére

Megalakult az új EDÖK

EDÖK-választás: eredmény (TDI, IDI)

Felhívjuk tisztelt doktoranduszaink figyelmét, hogy a Z épület wifi szolgáltatásához,illetve az adott doktori iskola jelszóval védett segédanyagaihoz az egyetemi levelezőrendszer (Zimbra) belépési adataival csatlakozhatnak.

Doktori konzultációs terem a Z épületben

2020 szeptemberétől a Z épületben konzultációs szoba (I. emelet 116.) áll doktoranduszaink és témavezetőik rendelkezésére. Időpont-egyeztetésre a Doktori és Habilitációs Irodában van lehetőség, az időpontokról a naptárból tájékozódhatnak.

• Az Egyetemi Doktori és Habilitációs Tanács tavaszi féléves üléseinek dátumai:
    2021. március 23. kedd, 2021. június 29. kedd, 2021. szeptember, 2021. december

• A Bölcsészet- és Társadalomtudományi Doktori és Habilitációs Tanács tavaszi féléves ülései:

2021. február 5., illetve per vota dispersa szavazások

• A doktori iskolák tavaszi féléves ülései:
  • Történelemtudományi Doktori Iskola:2021. február 1., ill. per vota dispersa szavazások
  • Irodalomtudományi és Nyelvtudományi Iskola: 2021. február 2., ill. per vota dispersa szavazások
  • Nyelvtudományi Doktori Iskola: 2021. február 4., ill. per vota dispersa szavazások

Kérjük, hogy a kari ülésekre legkésőbb 10 nappal ülés előtt adják le kérelmeiket, beadványaikat.