Doktori képzések (Ph.D) és habilitáció

Tisztelt Oktatóink, tisztelt Doktoranduszaink!

Felhívjuk figyelmüket, hogy dékáni utasítás értelmében az iroda nyári nyitvatartása így alakul:

július 1. és augusztus 20. között minden nap 8.30 és 12.30 között.

A szabadságolások miatt július 20. és augusztus 20. között az iroda zárva tart. Kérjük, az ügyintézést július 20-ig, illetve augusztus 20. után tervezzék. Köszönjük megértésüket.

Felhívjuk tisztelt doktoranduszaink figyelmét, hogy a Sophianum wifi szolgáltatásához,illetve az adott doktori iskola jelszóval védett segédanyagaihoz az egyetemi levelezőrendszer (Zimbra) belépési adataival csatlakozhatnak.

• az Egyetemi Doktori és Habilitációs Tanács őszi féléves üléseinek dátumai: 2019. szeptember 24., 2019. december 3.

• a Bölcsészet- és Társadalomtudományi Doktori és Habilitációs Tanács őszi féléves üléseinek dátumai:

• a doktori iskolákőszi féléves tanácsüléseinek dátumai:

Kérjük, hogy a kari ülésekre legkésőbb 10 nappal ülés előtt adják le kérelmeiket, beadványaikat.