Doktori képzések (Ph.D) és habilitáció

Felhívjuk tisztelt doktoranduszaink figyelmét, hogy a Sophianum wifi szolgáltatásához,illetve az adott doktori iskola jelszóval védett segédanyagaihoz az egyetemi levelezőrendszer (Zimbra) belépési adataival csatlakozhatnak.

• az Egyetemi Doktori és Habilitációs Tanács tavaszi féléves üléseinek dátumai: 2019. március 26., 2019. június 18.

• a Bölcsészet- és Társadalomtudományi Doktori és Habilitációs Tanács tavaszi féléves üléseinek dátumai: 2019. március 8., 2019. június 7.

• a doktori iskolák tanácsüléseinek dátumai: TDI - 2019. március 4. és június 3.; IDI, NYDI és PDI: 2019. március 8. és június 7.

Kérjük, hogy a kari ülésekre legkésőbb 10 nappal ülés előtt adják le kérelmeiket, beadványaikat.