Doktori képzések (Ph.D) és habilitáció

Az iroda elköltözött, új címünk: 1111 Budapest,Bertalan Lajos utca 2. I. emelet 117., 118.

Bejelentkezés/beiratkozás a 2020-21/1 őszi félévrére

Tisztelt Doktoranduszok, Doktorjelöltek!
Kérem, ha valaki hatósági karanténba kerül, azonnal jelezze nekem írásban, valamint azt is, hogy beteg vagy kontakt személy-e (függetlenül attól, hogy jár-e órákra vagy sem).
Minden esetet jelentenem kell a Dékáni Hivatalnak.
Köszönettel megértésükért, jó egészséget kívánva:
Kiss Kornélia

Felhívjuk figyelmüket a 2020. május 20-án kiadott 3/2020-as számú

Rektori Utasításra,

különös tekintettel a doktori cselekményekre vonatkozó IV-es pontra, valamint az őszi félévkezdés vírushelyzettel kapcsolatos tudnivalóira .

Felhívjuk tisztelt doktoranduszaink figyelmét, hogy a Z épület wifi szolgáltatásához,illetve az adott doktori iskola jelszóval védett segédanyagaihoz az egyetemi levelezőrendszer (Zimbra) belépési adataival csatlakozhatnak.

• Az Egyetemi Doktori és Habilitációs Tanács őszi féléves üléseinek dátumai:
    2020. szeptember 30. kedd

• A Bölcsészet- és Társadalomtudományi Doktori és Habilitációs Tanács őszi féléves ülései:

2020. szeptember 18. péntek

• A doktori iskolák őszi féléves tanácsüléseinek dátumai:
  • Történelemtudományi Doktori Iskola:2020. szeptember 14. hétfő
  • Irodalomtudományi és Nyelvtudományi Iskola: 2020. szeptember 18. péntek

Kérjük, hogy a kari ülésekre legkésőbb 10 nappal ülés előtt adják le kérelmeiket, beadványaikat.