Doktori képzések (Ph.D) és habilitáció

Az iroda elköltözött, új címünk: 1111 Budapest,Bertalan Lajos utca 2. I. emelet 117., 118.

tel.: +36 70 799 9340 / Mocsári Andrea

+36 70 799 9341 / Subicz Katalin

Bejelentkezés/beiratkozás a 2020-21/1 őszi félévrére

Tisztelt Doktoranduszok, Doktorjelöltek!

Kérem, ha valaki hatósági karanténba kerül, azonnal jelezze nekem írásban, valamint azt is, hogy beteg vagy kontakt személy-e.
Minden esetet jelentenem kell a Dékáni Hivatalnak.

2020. november 9-től rektori utasítás értelmében Karunk online oktatásra állt át, így a doktori órákat is Microsoft Teams-csoportokban tartjuk.
Köszönettel megértésükért, jó egészséget kívánva:
Kiss Kornélia

Felhívjuk figyelmüket a 2020. május 20-án kiadott 3/2020-as számú

Rektori Utasításra,

különös tekintettel a doktori cselekményekre vonatkozó IV-es pontra, valamint az őszi félévkezdés vírushelyzettel kapcsolatos tudnivalóira .

A legfrisebb, 15/2020-as rektori utasítást itt olvashatják. Különösen felhívjuk figyelmüket az alábbi pontokra:

2.4. A doktori képzésben komplex vizsga, kutatóhelyi (munkahelyi) vita és nyilvános vita (nyilvános védés) kizárólag digitális formában, a résztvevőknek a kép és a hang egyidejű közvetítését lehetővé tevő alkalmazás használatával tartható meg.

2.5. Habilitációs tantárgyi előadás vagy tudományos kollokvium digitális formában sem tartható meg.

Felhívjuk tisztelt doktoranduszaink figyelmét, hogy a Z épület wifi szolgáltatásához,illetve az adott doktori iskola jelszóval védett segédanyagaihoz az egyetemi levelezőrendszer (Zimbra) belépési adataival csatlakozhatnak.

Doktori konzultációs terem a Z épületben

2020 szeptemberétől a Z épületben konzultációs szoba (I. emelet 116.) áll doktoranduszaink és témavezetőik rendelkezésére. Időpont-egyeztetésre a Doktori és Habilitációs Irodában van lehetőség, az időpontokról a naptárból tájékozódhatnak.

• Az Egyetemi Doktori és Habilitációs Tanács őszi féléves üléseinek dátumai:
    2020. szeptember 29. kedd

• A Bölcsészet- és Társadalomtudományi Doktori és Habilitációs Tanács őszi féléves ülései:

2020. szeptember 18. péntek

• A doktori iskolák őszi féléves tanácsüléseinek dátumai:
  • Történelemtudományi Doktori Iskola:2020. szeptember 14. hétfő
  • Irodalomtudományi és Nyelvtudományi Iskola: 2020. szeptember 18. péntek

Kérjük, hogy a kari ülésekre legkésőbb 10 nappal ülés előtt adják le kérelmeiket, beadványaikat.