Doktori képzések (Ph.D) és habilitáció

Felhívjuk tisztelt doktoranduszaink figyelmét, hogy a Sophianum wifi szolgáltatásához,illetve az adott doktori iskola jelszóval védett segédanyagaihoz az egyetemi levelezőrendszer (Zimbra) belépési adataival csatlakozhatnak.

• A tavaszi félév dupla kötelező óráinak időpontjai a Történelemtudományi Doktori Iskolában: 2020. február 21., március 6., március 20., április 3., április 25., május 8.

Gratulálunk volt doktoranduszunknak, Huszthy Bálintnak!

Huszthy Bálint elnyerte a firenzei Accadamia della Crusca által meghirdetett díjat (Premio Giovanni Nencioni 2019), amelyet minden évben a legjobb nem Olaszországban írt olasz nyelvészeti doktori disszertációért ítélnek oda.
Tovább →

• Jelentkezési lap a 2020-as doktori felvételihez →

• English language PhD program in Applied Linguistics →

• Application for Admission to the PhD programme – 2020 →

• Az Egyetemi Doktori és Habilitációs Tanács tavaszi féléves üléseinek dátumai:
    2020. március 31. kedd, 2020. június 30. kedd

• A Bölcsészet- és Társadalomtudományi Doktori és Habilitációs Tanács tavaszi féléves ülései:

2020. február 14. péntek, 2020. június 19. péntek

• A doktori iskolák tavaszi féléves tanácsüléseinek dátumai:
  • Történelemtudományi Doktori Iskola:2020. február 10. hétfő, 2020. június 15. hétfő
  • Irodalomtudományi, Nyelvtudományi és Politikaelméleti Doktori Iskolák: 2020. február 14. péntek, 2020. június 19. péntek

Kérjük, hogy a kari ülésekre legkésőbb 10 nappal ülés előtt adják le kérelmeiket, beadványaikat.