Információk a PSZE leendő hallgatói számára

1. A jelentkezés menete és a részvételi díj befizetése

a) Jelentkezni elektronikusan a jelentkezési lap kitöltésével a honlap regisztrációs felületén lehet.

b) A tudományági kurzusok részvételi díja: 7000 Ft,
Az interdiszciplináris kurzus részvételi díja: 6000 Ft.
Ha a jelentkező egyidejűleg, tehát ugyanazon a napon iratkozik be egyszerre két kurzusra, akkor 1000 Ft kedvezményt kaphat kurzusonként. A korábbiaktól eltérően ez az egyetlen kedvezmény érvényesíthető az őszi szemeszterben. (Pl. Ha két különböző napon iratkozik be két vagy több kurzusra, akkor nincs kedvezmény.)

c) A beiratkozáshoz szükséges személyi adatok: név, születési év, lakcím, e-mail, telefon elérhetőség.

d) A kitöltött jelentkezési lap elektronikus beküldése után az egyetem Számviteli és Pénzügyi Osztálya számlát állít ki, amit elektronikusan, illetve postai úton küld meg a jelentkezőnek.

e) A jelentkező a részvételi díjat kizárólag a számla alapján átutalással (a számlán szereplő bankszámlaszámra) fizetheti be.

f) A jelentkezés a részvételi díj befizetésével válik beiratkozássá.

g) A jelentkezési időszak: 2021. augusztus 30-tól szeptember 10-ig tart, a részvételi díj befizetésének határideje: szeptember 20.

3. A beiratkozott hallgatók jogosultságot kapnak

a) a választott kurzus előadásainak meghallgatására a meghirdetett formában;

b) a kurzusok előadásainak végén a témával összefüggő kérdések feltételére, a kurzusok formáinak (online, jelenléti, hibrid) megfelelően;

c) a kurzus végén önellenőrző tudásteszt kitöltésére;

d) a kurzus befejezésekor elégedettségi kérdőív kitöltésére;

e) a kurzus elvégzéséről szóló tanúsítvány átvételére;

f) a kurzus végén, az előadások vázlatos összefoglalóinak online eléréséhez.

4. A PSZE kurzusok indítása, lemondása

a) A meghirdetett kurzusok akkor indulhatnak el, ha a beiratkozottak száma eléri a PSZE kuratóriuma által meghatározott minimum létszámot.

b) A nem induló kurzusra befizetett részvételi díjat teljes összegben visszatérítjük, vagy más kurzusra való átjelentkezésnél jóváírjuk.

c) A kurzus elindulása után a befizetett részvételi díj visszatérítésére már nincs lehetőség.

5. A jelenléti kurzusok helyszíne

1088 Budapest, Mikszáth Kálmán tér 1.

6. További információk

a) Az őszi szemeszter PSZE kurzusainak előadásai szeptember elejétől december közepéig tartanak. A pontos időbeosztás az egyes kurzusok részletes tematikájában található.

b) A PSZE jelentkezésekkel, tájékoztatással foglalkozó munkatársak elérhetőségei:

e-mailen a psze@btk.ppke.hu címen,

telefonon a 1-235-3033 számon

c) PSZE kurzusai az Egyetem aktuális járványügyi rendelkezéseit követik. Ennek értelmében a jelenléti és hibrid kurzusokon személyesen csak védettségi igazolvánnyal szabad résztvenni.