A természetről szóló tudás áramlása korokon, diszciplínákon és kultúrákon át

2024.06.13.

2024. június 13-án és 14-én a Francia Kapcsolat kutatócsoport és a besançon-i Franche-Comté Egyetem CRIT (Centre de Recherches Interdisciplinaires et Transculturelles) kutatócsoportja a Balaton -- Hubert Curien francia-magyar bilaterális kutatási projekt keretében sikeresen megtartotta harmadik workshopját A természetről szóló tudás áramlása korokon, diszciplínákon és kultúrákon át címmel. Ezúttal a magyar kutatócsoport fogadta a francia kollégákat, előadásokkal és megbeszéléssekkel gazdagították a folyó kutatás eredményeit, amelyeket a két éves kutatási periódust követően egy interdiszciplináris tanulmánykötetben fognak publikálni.

Training - Reading Communities, Shaping Identities – Lire ensemble - 2023-1-PT01
Sophianum 108
2024. dec.
Tíz éves a vidéktörténeti témacsoport