Rendhagyó köszöntő

2020.09.10.
A Kommunikáció- és Médiatudományi Intézet szeretettel köszönti minden régi és új hallgatóját.

Rendhagyó évkezdés után idén rendhagyó bemutatkozóval készült intézetünk. Fogadják szeretettel Kovács Ákos intézetvezető, valamint a specializációkért felelős oktatóink, Andok Mónika, Radetzky András és Dér András köszöntőjét.

Isten hozta és őrizze Önöket a Pázmányon!

A videó megtekinthető ITT!

Események

25.
2026. jún.
BTK
XII. Fraknói Nyári Akadémia
Magyar Tudományos Akadémia PAB-székház
23.
2026. júl.
BTK
Diplomaátadó ünnepség
Szent István-bazilika
16.
2026. okt.
BTK
Dosztojevszkij olvasatai. Hallgatói és doktoranduszi konferencia
Danubianum 111
További események
szechenyi-img-alt