Demonstrátori pályázat

2024.05.23.

Jelentkezni rövid motivációs levéllel a Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet titkárságán lehet (varadi.gabriella@btk.ppke.hu) 2024. június 20-ig.

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karának Demonstrátori Szabályzata szerint demonstrátor az a hallgató lehet, aki
a) az adott félévben aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezik,
b) korábban legalább két aktív féléven keresztül tanulmányokat folytatott a Karon,
c) kiemelkedő eredményekkel rendelkezik,
d) vele szemben a Kar fegyelmi büntetést nem alkalmazott,
e) megfelelő oktatói ajánlással rendelkezik.

A demonstrátorok feladatkörébe tartozik a tanszéki tudományos diákköri aktivitás támogatása, részvétel tanulmányi kirándulások, tanszéki konferenciák, szakestek és más közös programok megszervezésében és lebonyolításában, valamint a hallgatókkal való kapcsolattartás, tájékoztatás.

Training - Reading Communities, Shaping Identities – Lire ensemble - 2023-1-PT01
Sophianum 108
2024. dec.
Tíz éves a vidéktörténeti témacsoport