30 éves jubileumi találkozó

2024.01.15.

2023. decemberében tartottuk a Szociológiai Intézet 30 éves jubileumi öregdiák-találkozóját.

Az esemény több mint 130 résztvevővel zajlott le, ahol volt hallgatóink és Gereben Ferenc Tanár Úr is tartott egy-egy emlékező beszédet. A beszámolók felidézték a tanszék/intézet körében töltött időket, így az esemény valóságos időutazás is volt. Mivel az 1993-as első évfolyamtól a 2020-as évfolyamig minden korosztály velünk volt, nemcsak egy időszakot élhettünk újra, hanem egy egész emberöltőt, történelmileg is jelentős időket és korszakokat.

Reméljük, hogy a legközelebbi találkozón is legalább ennyien eljönnek, vagy akár többükkel tölthetünk el egy hasonlóan remek estét!

Hidas Zoltán intézetvezető az Intézethez tartozás tartalmáról beszélve a személyes kapcsolódásokon túl a szociológia pázmányos programjáról is szólt: az ember, aki a végtelenség horizontján éli az életét, a társadalmi világ gazdagságát akarja itt árnyaltan megismerni.

Kapcsolt galéria

A Társadalomtudományi Doktori Iskola workshopja