Tanár-szakos Pázmányosok a Nemzeti Színház projektnapján

2022.10.18.

Az egész napos programon a színház kevésbé ismert oldalát is megismerhették, a kulisszák mögé is betekinthettek.
A workshopot Dr. habil. Kaposi József, a dráma- és színházismeret képzés szakfelelős egyetemi docense és Pintér Szilvia, a Nemzeti Színház ifjúsági programfelelős drámapedagógiai szakembere szervezte az Egyetem támogatásával drámaszakos és drámapedagógia iránt érdeklődő hallgatók számára.

A program során a résztvevők megtekintették Bertold Brecht Kaukázusi Krétakör című művének adaptációját, amelyről Kozma András dramaturggal és Avtandil Varzimasvili rendezővel beszélgethettek.

Ezt követően Vidnyánszky Attila főigazgató vezette körbe a társaságot a Duna-parti teátrumban.

Délután a díszletek mögé is betekinthettek a hallgatók, illetve drámapedagógiai foglalkozáson vehettek rész Pintér Szilvia vezetésével.

Fotók a Facebookon →

Az Örökkévalóság megörökítése: a jeruzsálemi örmény fotográfia
Magyar Képzőmüvészeti Egyetem
Sophianum 111-112