Gólyareptetés a Tanárképző Tanszéken

2024.09.30.

A Tanárképző Tanszék tanárai a gólyákkal találkoztak szeptember 30-án este...

A Tanárképző Tanszék tanárai a gólyákkal találkoztak szeptember 30-án este, hogy sok információval segítsék az első évfolyamos tanárjelölteket egyetemi életük kezdetén. A jó hangulatú találkozást Hosszu Timea intézetvezető, Kozma Gábor tanszékvezető és Végh-Lantos Dorina felsőbb éves demonstrátor üzenetei indították, majd sok tanár is megszólalt. Aszalai Anett, Fodor Richárd, Gombocz Orsolya, Havadi-Nagy Mariann, Moldován Szilvia, Mongyi Norbert, Torgyik Judit tanárok a szakos tanulmányokhoz és a pedagógus pályához mondtak bátorító szavakat. Havadi-Nagy Mariann tanárnő játékos beszédgyakorlattal tette oldottá az estet. Jó szárnyalást kívánunk tanárjelölt Gólyáinknak!

A Gólyatájékoztató elérhető itt is.

      

Események

25.
2026. jún.
BTK
XII. Fraknói Nyári Akadémia
Magyar Tudományos Akadémia PAB-székház
23.
2026. júl.
BTK
Diplomaátadó ünnepség
Szent István-bazilika
16.
2026. okt.
BTK
Dosztojevszkij olvasatai. Hallgatói és doktoranduszi konferencia
Danubianum 111
További események
szechenyi-img-alt