Magyar Egyetemi Lifelong Learning Network konferencia, 2018. április 19-20. Debrecen

2018.04.21.

Egyetemünk idén is részt vett a számos magyar felsőoktatási intézmény által létrehozott MELlearN Hálózat konferenciáján, a Debreceni Egyetemen.

Minden évben másik felsőoktatási intézmény kapja meg a lehetőséget, hogy otthont adjon a kezdeményezésnek, és lehetőséget teremtsen a hazai és külföldi együttműködő egyetemeknek, hogy bemutassák oktatástechnológiai fejlesztéseiket a szakmabelieknek. Az idei év témája A felsőoktatási lifelong learning társadalmi és gazdasági haszna: kutatás – fejlesztés – innováció körül forgott, így mind a plenáris előadások, mind  a szekció előadások is ezt a témát kívánták jobban feltérképezni. A Vitéz János Tanárképző Központ vezetőjével, Szőke-Milinte Enikővel és Hackel Zoltánnal, a Tanító –és Óvóképző Tanszék oktatójával utazhattunk el az eseményre, hogy a Pázmányt képviseljük.

Fényképek →

Training - Reading Communities, Shaping Identities – Lire ensemble - 2023-1-PT01
Sophianum 108
2024. dec.