Hallgatóink sikere a YounGOffice versenyen

2015.04.30.

A YounGOffice országos versenyen, melyet elsősorban gazdasági egyetemek hallgatói, illetve üzletemberek számára hirdettek (nyelv+szakma) csapatversenyben elindult három végzős hallgatónk, Cserni Adrienn, Csonka Szilvia és Rozsonits Tamás a majd 100 indulóból a 23. helyen végzett és kis híján bejutott az elődöntőbe. A második forduló után még a hetedik helyen álltak, és csak a Corvinus Egyetemről induló csoportok és még egy gazdasági egyetem előzte meg őket. Sajnos a harmadik forduló elsősorban közgazdasági feladatokból állt, és ez már túl nehéznek bizonyult a számukra. Így is büszkék vagyunk a csapatra, mert nagyon jó pontszámot értek el (858), és kizárólag gazdasági képzésben résztvevő hallgatók előzték meg őket.

Gratulálunk nekik és felkészítő tanáruknak, Ocskóné Dókus Tündének!

A verseny eredményei megtekinthetők itt (-> Eredmények -> Vertigo Financials)

Training - Reading Communities, Shaping Identities – Lire ensemble - 2023-1-PT01
Sophianum 108
2024. dec.