Tesztsorok angol nyelvből

2023.10.27.

A Tinta Könyvkiadó újdonsága:

A könyv különlegessége, nemcsak a nyelvi elemek elsajátítására koncentrál, hanem a szókincset is bővíteni kívánja, mivel ez a nyelvvizsgák sikerénél kulcsfontosságú lehet. A könyv gyakorlófeladatainak az is célja, hogy a diákok idővel kiküszöböljék a szokásos típushibákat.

A könyv közép- és emelt szintű tudással rendelkező nyelvtanulóknak szól. Összesen 22 tesztsort tartalmaz. Az első 11 teszt B2-es, azaz középszintű tudással rendelkező tanulóknak hasznos, mivel segítséget jelent a középfokú nyelvvizsgára, emelt szintű érettségire és egyetemi elsőéves nyelvi vizsgára való felkészülésben.
A második rész 11 tesztsora emelt szintű nyelvtanulóknak nyújt segítséget.

A feladatok megoldásával a diákok átfogó nyelvtani ismeretekre, gazdagabb szókincsre tesznek szert, és ennek köszönhetően az egyes vizsgákon is jobban teljesítenek majd.

167 oldal, 7990 Ft helyett most 6392 Ft

Tesztsorok angol nyelvből

Training - Reading Communities, Shaping Identities – Lire ensemble - 2023-1-PT01
Sophianum 108