A NyDI oktatója magas rangú kitüntetést kapott nemzeti ünnepünk alkalmából

2021.03.15.

Örömmel tudatjuk, hogy Áder János köztársasági elnök Széchenyi-díjat adományozott Magyarország számára kivételesen értékes tudományos pályafutása során az ókori, illetve középkori magyar történelem írott forrásainak kutatása, feltárása és kiadása területén végzett értékőrző munkája, valamint a nemzetközi tudományos együttműködés keretében megvalósuló, A magyarországi középkori latinság szótára című kötet elkészítésében vállalt kimagasló szerepe elismeréseként dr. Szovák Kornél Fraknói Vilmos-díjas klasszika-filológus, középkorkutató, az MTA doktora, a PPKE BTK Történettudományi Intézete Medievisztika Tanszékének egyetemi docense, a PPKE Nyelvtudományi Doktori Iskolájának törzstagja részére.

Kiváló tudós kollégánk magas állami kitüntetéséhez szívből gratulálunk!

Forrás: Pázmány Péter Katolikus Egyetem

Training - Reading Communities, Shaping Identities – Lire ensemble - 2023-1-PT01
Sophianum 108
2024. dec.