Appel à la publication

2009.09.20.

A VERBUM Analecta Neolatina, újlatin filológiai és nyelvészeti tudományos folyóirat főszerkesztője és szerkesztőbizottsága ezúton értesíti Önöket arról, hogy a Verbum kiadását a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészettudományi Karának (PPKE BTK) kiadója vette át az Akadémiai Kiadótól. A legfrissebb XI/1/2009. szám letölthető a Verbum honlapjáról on-line formában, hamarosan megjelennek a papírpéldányok is.

A szerkesztőbizottság cikkeket és tanulmányokat vár a következő, 2009 őszi számba.
A 2009 őszi szám témája: központ és periféria.
A cikkeket francia, olasz, spanyol, portugál és esetenként angol nyelven várjuk romanisztikai témában.
A 2009 őszi számba papíron és elektronikusan (Ádám Anikó, Piliscsaba 2087, Egyetem utca 1. Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Francia Tanszék, adama@btk.ppke.hu címre) küldött cikkek határideje 2009. november 20.
A szerkesztési alapelvek a Verbum honlapjáról letölthető dokumentumban találhatók.

Érdeklődve várjuk a szövegeket.
Ádám Anikó
főszerkesztő és a szerkesztőbizottság

» Letöltés

Training - Reading Communities, Shaping Identities – Lire ensemble - 2023-1-PT01