Nyári munka lehetőség az Egyesült Államokban és Kanadában

2016.11.21.

Camp Counselors USA – Nyári amerikai gyermektáboroztatás MircsiM@ccusa.hu

A programra jelentkező fiatalokat nyári amerikai gyerektáborokban helyezzük el, ahol az alábbi 2 pozíció közül választhatnak:

1. *Support Staff (kisegítő személyzet): azaz mint konyhai dolgozó, karbantartó, takarító, lovász, stb. lehet elhelyezkedni. Ezen munkák mindegyike könnyen megtanulható feladatkörrel jár, és elvégzésükhöz kevésbé fontos a jó angol nyelvtudás, ugyanakkor fizikailag megterhelő (napi 8-10 óra).

2. Counselor (gyermekfelügyelő): erre a pozícióra főként olyan jelentkezőket várunk, akik jól beszélnek angolul és járatosak valamely sport területén (vívás, úszás, tenisz, lovaglás, falmászás, kosárlabda, kajakozás stb.), esetleg már rendelkeznek oktatói tapasztalattal, képzettséggel.

A több mint 900 táborral vagyunk kapcsolatban, a legtöbbjük természeti környezetben található. A munka általában 9-11 hétig tart (ez alatt a résztvevők szállást, teljes ellátást, zsebpénzt kapnak, valamint szervezetünk intézi a J1-es vízumot és a repülőjegyet). Lehetőség van a repülőjegy saját megvételére is.

Work Experience USA – Vendéglátós nyári munkák az USA-ban MircsiM@ccusa.hu

A Placement opciónkat választva a hotelekben, vidámparkokban, nemzeti parkokban helyezünk el, (páros elhelyezés garantált, de felállíthatsz preferenciás listát is a munkaadók között). Az Independent opción résztvevő diákjaink saját maguk által szervezett vendéglátós munkát vállalhatnak, szervezetünk ilyen esetben csak vízumszponzor. Segítséget ilyenkor is adunk, keressétek a több mint 350 munkaadót bemutató térképet CCUSA weboldalunk WEUSA Independent szekciójában. Első Skype Állásbörze: 2017. január 26. (Boardwalk étterem, OH)

Camp Counselors CANADA – kanadai nyári gyerektáboroztatás KatalinP@ccusa.hu

Support Staff és Counselor pozíciók Kanadában, hasonlóan az USA tábori programhoz. Ez a program azok számára is elérhető, akik nem nappali tagozatos diákok. A kanadai kormány csak egy regisztrációt kér a munkavállalótól. A táborok Toronto és Montreal közelében helyezkednek el. A korhatár Counselor-ok esetében 19-27 év, míg a Support Staff-nál 19-28 év. Párok közös elhelyezését vállaljuk! A ’Travel Assistance’ opció idén is elérhető lesz azok számára, akik segítséget igényelnek a repjegy megvételéhez, ezt alapból a programdíj nem tartalmazza.)

Részletekért kattints ide!

Training - Reading Communities, Shaping Identities – Lire ensemble - 2023-1-PT01
Sophianum 108
2024. dec.