Demonstrátori pályázat a Nemzetközi Tanulmányok Tanszéken

2018.09.22.

A Nemzetközi Tanulmányok Tanszék a 2018/2019-es tanév őszi félévében is összesen három demonstrátort alkalmaz a nemzetközi tanulmányok alapszakon (BA) és mesterszakon (MA).

Pályázhat minden nemzetközi tanulmányok szakos hallgató, aki aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezik.

A demonstrátorok feladata a tanszéki munka támogatása: adminisztráció, rendezvények (filmklub, szakest, vendégelőadás, nyílt napi megjelenés stb.) szervezése és lebonyolítása, közösségi élet szervezése, gólyák támogatása, a diákokkal való kapcsolattartás segítése. A munka alkalmi ügyintézéskor, illetve tanszéki rendezvények során követel meg személyes jelenlétet.

A demonstrátori pozíció tiszteletdíjjal nem jár, de az életrajzban szerepelhet, tanszéki ajánlólevelekben feltüntetésre kerül.

Az elbírálás során előnyben részesül, aki:
- kiemelkedő angol nyelvtudással,
- jó szervező készséggel,
- megfelelő kommunikációs képességgel,
- kiemelkedő tanulmányi eredményekkel,
- jó fogalmazókészséggel,
- számítógépes alapismeretekkel rendelkezik.

Jelentkezési határidő: 2018. szeptember 30.

A pályázatot elektronikus úton a zsinka.laszlo (kukac) btk.ppke.hu címre kérjük elküldeni!

A pályázatnak a következőket kell tartalmaznia:
- „demonstrátori pályázat" tárgymegjelölés az e-mailben,
- életrajz,
- motivációs levél.