Jelentkezz önkéntesnek a NATO Parlamenti Közgyűlés tavaszi ülésének lebonyolításához!

2015.02.10.

2015. május 15-18. között Budapest ad otthont a 60. évfordulóját ünneplő NATO Parlamenti Közgyűlés tavaszi ülésének. A Magyar Ifjúsági Atlanti Tanács önkéntes egyetemistákat keres a közgyűlés megrendezéséhez és lebonyolításához. Ez egy kitűnő lehetőség arra, hogy az érdeklődők betekintést nyerjenek a NATO Parlamenti Közgyűlésének munkájába és részt vegyenek a szakmai konferencián.

Kiket keresnek?

Legalább másodéves BA szakos Nemzetközi tanulmányok vagy ahhoz kapcsolódó szakokon tanuló, harminc év alatti, angolul legalább középfokon magabiztosan kommunikáló hallgatót.

Hogyan lehet jelentkezni?

Jelentkezni angol nyelvű önéletrajzzal és egy 500 szavas, angol nyelvű esszével lehet, amelyben a jelentkező a motivációi mellett a gondolatait is megfogalmazza a 2016-os varsói NATO-csúcstalálkozó kapcsán. Az így kiválasztott jelentkezők a második forduló során egy angol nyelvű beszélgetésen fognak részt venni. A végül kiválasztott önkéntesek pedig egy rövid orientációt követően, május 11-19. között különböző feladatkörökben vesznek részt a NATO PA Közgyűlésének lebonyolításában.

A pályázatokat a hyac.apply@gmail.com e-mail címre lehet küldeni. A szóbeli fordulóra várhatóan 2015. március 2-6. között kerül sor. A jelentkezőknek ezen felül vállalniuk kell, hogy részt vesznek a rendezvény előtti felkészítésen, valamint, hogy várhatóan el tudják látni a rájuk kiszabott feladatot a 2015. május 11-19. közötti időszakban.

Jelentkezési határidő: 2015. február 20. (péntek) 12.00 óra