TDK Felhívás

2020.03.04.

A XXXV. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Társadalomtudományi Szekciója 2021. április 14. és 16. között kerül megrendezésre a Budapesti Metropolitan Egyetemen.

TDK-felhívás

A XXXV. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Társadalomtudományi Szekciója a jövő évben, 2021. április 14. és 16. között kerül megrendezésre a Budapesti Metropolitan Egyetemen.

A jelentkezés feltétele az intézeti TDK-konferencián való részvétel, amelyre ebben a félévben előreláthatólag április második felében kerül sor. Ehhez minden jelentkezőnek egy legalább 20, legfeljebb 40 oldal terjedelmű dolgozatot kell elkészítenie (12-es betűnagyság, Times New Roman betűtípus, 1,5-es sortávolság, 2,5-ös margó), ahol az oldalszámba a címlap, tartalomjegyzék, irodalomjegyzék és esetleges mellékletek nem számítanak bele.

Nevezhet bárki, aki jelenleg BA vagy MA tanulmányokat folytat, és az intézeti konferencia időpontjáig nem szerez abszolutóriumot. Nevezni lehet mind a nemzetközi tanulmányok, mind a politikatudományok témájában benyújtott dolgozatokkal, amelyeket a szerzőknek az intézeti TDK-konferencián kell 15 percben ismertetniük. A zsűri által az országos konferenciára javasolt dolgozatokat ezután még lehetőség van végleges formába önteni, mielőtt feltöltésre kerülnek az OTDT rendszerébe.

A dolgozatok beküldési határideje: 2020. április 5.

Cím: nyirkos.tamas@btk.ppke.hu