Intenzív német nyelvi kurzus

2022.04.25.

A kurzus a NEMZ-N-19-0095 nemzetiségi óvodapedagógus képzés fejlesztési támogatás segítségével valósult meg.

Hallgatói visszajelzések

Az első- és másodévesek közös csoportja nagy lelkesedéssel és aktivitással vett részt a foglalkozásokon.

„Tetszett, hogy sokat játszottunk, sokkal jobban meg tudtam jegyezni a szavakat, ellentétpárokat. Izgalmasnak találtam a feladatokat, játékokat, úgy gondolom, hogy sokat tanultam ezen a héten, nagyon hasznos volt."

„Nekem az tetszett, hogy játékosan, zenével gyakoroltunk, tanultunk. Sok új játéklehetőséget ismertem meg, amit majd a gyerekekkel is tudok alkalmazni."

„Még a nyelvtani rész sem volt olyan nyomasztó élmény, mint amúgy lenni szokott."

„Sokat kommunikáltunk a játékok során, érdekes témákról beszélgettünk."

„A játékok mellett a mozgásos, éneklős feladatok tetszettek."

„Szuper volt a közösség, örülök, hogy az első- és másodévesek együtt vehettek részt a kurzuson, mert így jobban megismerkedhettünk, tanulhattunk egymástól."

„Ich möchte jeden Tag Deutschkurs!"

04.
"A Föld nem tud futni." Rendszerváltás vidéken
Sophianum 112
06.