Nyílt Nap a Pázmányon Esztergomban

2017.01.24.

A nyílt nap programja szerint szakos tájékoztatón vehettek részt az érdeklődők, ahol nemcsak az óvodapedagógus és tanító szakokról kaphattak információkat Dr. Gloviczki Zoltántól, a Vitéz János Tanárképző Központ vezetőjétől, hanem a jelentkezés részleteiről, külföldi ösztöndíj lehetőségekről, elhelyezkedési esélyekről és a Hallgatói Önkormányzat működéséről.
A diákok játékos interaktív foglalkozásokat, mintaelőadásokat próbálhattak ki (mesepedagógia, játékpedagógia, pszichológia témákban).
Fakultatív programként a távolabbról érkezők bejárhatták a Vitéz János Kollégiumot (városi sétával egybekötve).
A délután folyamán kezdődött az elő-alkalmassági vizsga, ahol 3 területen (beszéd, ének, testnevelés) mérhették fel felkészültségüket a jelentkezők.

Training - Reading Communities, Shaping Identities – Lire ensemble - 2023-1-PT01
Sophianum 108
2024. dec.
Tíz éves a vidéktörténeti témacsoport