
A Tanszékünk által "menedzselt" új alapszakos program napokon belül megjelenik a Felvi meghirdetett képzései között.
A Tanszékünk által "menedzselt" új alapszakos program napokon belül megjelenik a Felvi meghirdetett képzései között.
A két féléves, levelező formájú képzés azzal a céllal indul el, hogy a jelentkezőknek segítsen „politikai célokban, programokban és termékekben gondolkodni, ezáltal érteni a politika legbenső működésének szabályait.”
A szakkollégium az első tanév sikeres lezárását ünnepelhette a hallgatói konferenciával.
A Jancsó András és Darabos Ádám által szerkesztett kötet bemutatására szervezett kerekasztal-beszélgetésen Nyirkos Tamás is részt vett.
Tanszékünk oktatója Sághy Ádám teológussal beszélgetett a katolikus egyház mai társadalmi szerepéről.
Tanszékünk vezetője 2024. május 15-én tartotta meg habilitációs előadásait.
A hallgatói értékelések összesítése alapján Fejes János és Nyirkos Tamás is szerepel a Pázmány BTK „top 10-es listáján.”
Tanszékünk oktatója a „Digital Education Action Plan in Review” elnevezést viselő eseményen vett részt.
Vendégelőadónk angol nyelvű előadásában az izraeli politikáról, valamint a diaszpóra és az anyaország kapcsolatáról beszélt hallgatóinknak.